Ilko
Ilko

Abbott çalışanları sahillerin temizliği için buluştu

7 Mayıs, 2011  |   Kategori: Sektör

 

İSTANBUL – Abbott ve Kartal Belediyesi işbirliği ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen Abbott çalışanları, Büyükada Sosyal Tesislerinde sahil temizliği yaptı. Nisan ayı başında ‘Çevremize özen gösteriyoruz!’ sloganıyla, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 250 kadar Abbott çalışanı sahil temizliğine katıldılar.

Sahil temizliği nedeni ile düzenlenen törende Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Fügen Mavi ve Abbott AI Türkiye Medikal Direktörü Mahmut Gücük ile Hasta İlişkileri ve Dış İletişim Müdürü Tuğba Cantürk hazır bulundular. Gücük, çevre konusunda kişisel ve toplumsal duyarlılığın önemini vurgulayarak, Abbott olarak bu tür etkinliklere önem verdiklerini, çevreyi korumaya ve güzelleştirmeye yönelik her türlü çalışmada yer almaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Gücük, “Abbott; özen, başarı, süreklilik ve öncülük değerleri çerçevesinde Global vatandaş bilinciyle hareket etmektedir. Bu amaçla, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Abbott çeşitli kurumlarla işbirliğine giderek sürdürülebilir çözümler sağlamayı hedeflemektedir” dedi.

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Fügen Mavi ise yaptığı konuşmada çevre ve denizlerimizin temizliğinin, dünyanın daha yaşanabilir olması ve sağlığımız açısından da çok önemli olduğuna değindi. Bu tür etkinliklerin diğer kamu ve özel sektör kurumları için de güzel bir örnek teşkil edeceğini vurgulayan Mavi, Abbott’a çevreye gösterdikleri özen ve belediye ile işbirliğinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

YAZIYI PAYLAŞ


YORUMLAR

avatar
 
 
 
 
 
 
 
 
Araç çubuğuna atla