Alcon Türkiye’ye ‘Mükemmeliyet Ödülü’

17 Mayıs 2016 |   Kategori: Medyada Sağlık Haberleri, Sektör Print

excellence-award-alconNovartis grubu şirketlerinden Alcon, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da EMEA Bölgesi’nde ‘inovasyon’ kategorisinde ödüle layık görüldü. Alcon Türkiye, Aralık 2015’te ikincisi gerçekleştirilen ve sadece asistanlar için düzenlenen alanında tek eğitim toplantısı “Gözde Pratik Yaklaşımlar” ile bu ödülün sahibi oldu. 30’un üzerinde konuşmacı ve yaklaşık 330 oftalmoloji asistan hekimin katıldığı “Gözde Pratik Yaklaşımlar” eğitim toplantısında retina, kornea, glokom, katarakt ve genel oftalmoloji konuları ele alınıyor. 3 gün süren toplantıda asistan hekimler pratikte en sık yaşadıkları sorunları ve çözümlerini uzman doktorlardan dinleme şansına sahip oluyor.

Alcon Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Konstantinos Ladikos, bu başarının şirket içi fonksiyonlar arası işbirliğinin güzel bir örneği olduğunu vurgulayarak, gelecek senelerde de aynı başarıları göstereceklerine inandığını belirtti.

EMEA Mükemmeliyet Ödülleri hakkında:

Alcon EMEA (Avrupa, Ortadoğu & Afrika) Bölgesi’nin her yıl organize ettiği “EMEA Mükemmeliyet Ödülleri” için ülkeler arasından en iyi örnek teşkil edebilecek projeler seçiliyor. Bu ödüller “Büyüme, İnovasyon, Verimlilik & Kalite ve İnsan & Kültür” olmak üzere 4 ana kategoride veriliyor.

Alcon hakkında:

Alcon, göz sağlığında dünya lideri ve Novartis’in bir bölümü olarak, insanların görüşünü ve yaşamlarını iyileştiren en geniş ürün portföyünü sunar. Ürünlerimiz her yıl katarakt, glokom, retinal rahatsızlıklar ve refraktif kusurlarla yaşayan 260 milyondan fazla insanın hayatına dokunuyor, ancak hala göz sağlığı ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler bekleyen milyonlarca insan var. Amacımız; göz sağlığını yeniden şekillendirmek ve bunu da yenilikçi ürünler, göz sağlığı uzmanlarıyla işbirliği ve kaliteli göz sağlığı hizmetlerine erişimin artırılması vasıtasıyla yapıyoruz.

YAZIYI PAYLAŞ


YORUMUNUZ VAR MI?

avatar
Araç çubuğuna atla