BMS Türkiye 2 önemli ödüle layık görüldü

13 Mayıs 2016   |    16 Mayıs 2016   |   Kategori: Medyada Sağlık Haberleri, Sektör Print

En iyi işverenler 2016İşverenlere iş yeri kültürlerini değiştirmelerinde destek olarak toplumların gelişmesini sağlamak misyonuyla faaliyet gösteren En İyi İşverenler Enstititüsü’nün (Great Place to Work) her yıl yayınlamakta olduğu Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016 listesi açıklandı. Bu yıl farma alanında Bristol-Myers Squibb (BMS) Türkiye şirketi iki ödüle birden layık görüldü. Her yıl farklı sektörlerden şirketlerin katılımı ile giderek büyüyen ödülün prestiji de giderek artıyor.

Bu araştırmalar ile şirketleri geleceğe taşıyacak olan kurum kültürlerinin ve mükemmel işyeri dinamiklerinin oluşturulmasında gururla ilerleyen şirketlerin isimlerinin paylaşılmasının, şirket vizyon ve stratejilerinin gelişmesinde önemli destek unsurlarından biri olduğunu söylemek mümkündür. 2016 yılında En iyi İşverenler Enstititüsü’nün Türkiye’de düzenlediği yarışmada, farma alanında faaliyet gösteren Bristol-Myers Squibb (BMS) Türkiye şirketi iki ödüle birden layık görüldü.

BMS Türkiye, Şirket Fırsat Eşitliği & Kadınların Desteklenmesi kategorisinde özel ödüle hak kazanırken, aynı zamanda farklı sektörlerden toplam 99 şirket arasından, “En İyi İşverenler” olarak tescillenen 25 şirketten biri olmaya da hak kazandı.

Bristol-Myers Squibb(BMS) İlaçları hastaların ciddi hastalıklar ile mücadelesine yardımcı olan yenilikçi ilaçları keşfetmek, geliştirmek ve sunmayı hedeflemekte ve bünyesinde 100 çalışma arkadaşı ile Türkiye’de yoluna devam etmektedir.

YAZIYI PAYLAŞ


YORUMUNUZ VAR MI?

avatar
Araç çubuğuna atla