GSK Türkiye’de iki yeni terfi

24 Eylül 2010   |    1 Mart 2013    |   Kategori: Sektör Print

GlaxoSmithKline Türkiye (GSK) profesyonel kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kendi alanında uzman ve güçlü isimlerle çalışan GSK Türkiye “ Dermatoloji İş Birimi Müdürü” pozisyonuna Görkem Güner’i,  “Tüketici Sağlığı Lojistik Müdürü” pozisyonuna ise Tolga Erin’i getirdi.

 

Görkem Güner, 2002 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Bilgi Üniversitesi’nde İşletme alanında master yapan Güner 2004 yılında GSK Türkiye bünyesinde görev yapmaya başladı. Asistan Ürün Müdürlüğü ve takip eden dönemde Ürün Müdürlüğü pozisyonlarında bulunan Güner, 2009 yılından beri İngiltere GSK ofisinde Satış Mükemmelliyeti Müdürü olarak görev yapmaktaydı.
 

 

Tolga Erin ise 1998 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2003 yılında University of Kentucky’de İşletme alanında master yapan Erin kariyerine 1998 yılında Bristol Myers Sguibb İlaç’ta Malzeme Planlama Sorumlusu olarak başladı. 1999 yılında Planlama ve Satınalma Uzmanı olarak GSK’ya katılan Erin 2005 yılından beri Talep Yönetimi Yöneticisi olarak görev yapıyordu.

YAZIYI PAYLAŞ


YORUMUNUZ VAR MI?

avatar
Araç çubuğuna atla