Özel Afiyet Hastanesi

Adres

Namık Kemal Mah., Savaş Sk., No: 2, 34762 Ümraniye / İstanbul

Web Sitesi

http://afiyethastanesi.com

Branşlar

Acil ServisAğız ve DişAnestezi ve Rean.Beslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeEndoskopiEnfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.Genel CerrahiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKardiyolojiKBBMikrobiyolojiNörolojiOrtopediPsikiyatriRadyolojiÜrolojiYenidoğanYoğun BakımYıllardır hastalarına modern, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan Afiyet Hastanesi bu yıl baştan aşağı yenilenerek tam teşekküllü bir sağlık merkezi haline geldi. Yaklaşık 2 katına çıkan fiziksel alanı, genişleyen bebek ve yetişkin yoğun bakım üniteleri, başta görüntüleme olmak üzere teknolojiye yaptığı yatırımları ve yeni branşlarıyla Afiyet Hastanesi; artık daha büyük, daha teknolojik, daha iddialı.

Personeli, her daim toplam kalite ilkeleri doğrultusunda şefkat ve güler yüzle hizmet veren Afiyet Hastanesi mutlak hasta memnuniyeti anlayışını artık çok daha güçlü ve etkili şekilde hayata geçiriyor. Hastanede poliklinik ve her türlü konforla ve teçhizatla donatılmış servis odalarının yanı sıra bütün tıbbi donanımların bulunduğu ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, doğumhaneler, laboratuarlar ve her türlü görüntüleme ve tanı imkânları 7/24 hasta ve yakınlarının hizmetinde.

Fax: 0 216 344 89 06  –  E-posta: info@afiyethastanesi.com

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Erdogan kuzu
Erdogan kuzu
1 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Ümraniye afiyet hastanesinde eşim ve ben fizik tedavi merkezinde bel fıtığı ve omuz donmasından tedavi olduk fizik tedavi merkezindeki doktor ve personeline ayrıca bizimle ilgilenen sueda hanıma çok teşekkür ederiz bütün çalışan personel şu pandemi günlerinde öz veriyle çalışıyor TEŞEKKÜRLER


Araç çubuğuna atla