Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun

Adres

19 Mayıs Mahallesi, Dr. Kamil Cd. No:8 İlkadım / Samsun

Web Sitesi

http://www.dunyagoz.com/tr

Branşlar

Göz HastalıklarıDünyagöz, Eylül 2011’den bu yana Karadeniz Bölgesi’nin eğitim, sağlık, sanayi, ticaret, ulaşım ve ekonomi açısından en gelişmiş ve en büyük, aynı zamanda tek Büyükşehir Belediyesi’ne sahip ili olan Samsun’da tüm Karadeniz’in hizmetinde. Dünyagöz’ün tüm şubelerinde olduğu gibi Samsun şubesinde de gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan güçlü hekim kadrosuyla ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun havalimanına 25 km, otogara 6 km uzaklıktadır. Havalimanından geliş için, Havaalanı çıkışından sağa dönüp Samsun istikametine doğru D010 devlet yoluna girip Cumhuriyet meydanına kadar ilerleyin, meydandan sola dönüp Polis evine kadar ilerleyin.

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun, Polis evinin karşı arasında bulunmaktadır. Otogardan geliş için ise Vatan caddesinden sonra Ankara Bulvarı’na girin, Barış Bulvarı’na varıp 100.yıl Bulvarı’na inin. Sağa dönüp 20 m sonra sola dönün. 19 Mayıs Bulvarı’ndan meydana inin. Meydan ışıklarından sağa dönüp Polis evine doğru ilerleyin.

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun, Polis evinin karşı arasında bulunmaktadır.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör

Araç çubuğuna atla