Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi

Adres

Gayrettepe Mah., Başak Sk., No: 2, 34349 Beşiktaş / İstanbul

Web Sitesi

http://florence.com.tr

Branşlar

Acil ServisAğız ve DişAğrı KliniğiAkupunkturAlerji ve immünolojiAnesteziyolojiBeslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiBiyokimyaBöbrek Nakli MerkeziCheck-UpÇocuk CerrahisiÇocuk EndokrinolojiÇocuk İmmünolojisiÇocuk KardiyolojiÇocuk NefrolojiÇocuk NörolojisiÇocuk PsikiyatrisiÇocuk RomatolojisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeDiyabetEkokardiyografiEndokrinoloji ve Met.EndoskopiEnfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGeriatriGirişimsel RadyolojiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıHematolojiKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBNefrolojiNörolojiNöroşirurji (BSC)Nükleer TıpObezite Diyabet CerrahisiOrtopediPatolojiPsikiyatriRadyasyon OnkolojisiRadyolojiRomatolojiÜrolojiYenidoğanYoğun BakımGrup Florence Nightingale Hastaneleri’nin 3. halkası olarak 1997 yılında faaliyete açılan Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi, uzman ekibi, teknolojik olanakları ve hasta odaklı bakım hizmetleriyle kısa sürede sadece İstanbul’un değil, tüm ülkenin ve yakın coğrafyanın cazibe merkezi olmayı başarmıştır.

11.000 m2 kapalı alanda, toplam 16 katta, 87 hasta yatağı, 10 erişkin yoğun bakım yatağı, 5 yenidoğan yoğun bakım yatağı,15 bebek odası yatağı, 6 ameliyathane bulunmaktadır. Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Gammaknife, Pet MR, Nükleer Tıp, Endoskopi ve Bronkoskopi, Radyoloji ünitesi, Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi, Patoloji Laboratuvarı, Doku Tipleme ve İmmünoloji Laboratuvarı, Biyokimya Laboratuvarı ve Mikrobiyoloji Laboratuvarları ile hastalarının hizmetindedir.

Yüksek hizmet standartlarını ISO ve JCI kalite belgeleri ile taçlandırmıştır. Yapılan uluslararası denetimlerdeki başarılarıyla, sürekli kalite iyileştirme hedeflerini yükseltmeye devam etmektedir. Gerçekleştirilen teknoloji transferleri, düzenli bilimsel aktiviteler ve uluslararası arenadaki başarılı hekimleriyle ülkenin önde gelen eğitim kurumlarından biri olma görevini de sürdürmektedir.

Çağrı Merkezi: 0 212 444 04 36

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör

Araç çubuğuna atla