Özel Levent Hastanesi

Adres

Sanayi Mah., Eski Büyükdere Cad. No: 39 D: 39, 34416 Kağıthane / Istanbul

Web Sitesi

http://www.leventhastanesi.com.tr

Branşlar

Anestezi ve Rean.Beslenme ve DiyetÇocuk SağlığıDahiliyeEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKardiyolojiKBBNörolojiOrtopediRadyolojiSaç EkimiYoğun BakımLevent Hastanesi, 1985 yılında kurulmuştur. 1993 yılında yeniden yapılanma sürecine girmiştir. Bu süreç, teknolojik yeniliklerin hastaneye kazandırılmasıyla kalmayıp, sağlık hizmetinin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket ederek, seçkin doktor, hemşire ve sağlık hizmeti personelini bünyesine kazandırmıştır.
Vizyonumuz: Hastalarımızın beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamaktır.
Misyonumuz: Bölgemizde, uluslararası standartlarda güvenilir, ulaşılabilir, tercih edilen ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.
Kalite Anlayışı: Özel Levent Hastanesi’nde kaliteye ulaşmanın anlamı; hastalarımızın, hastane çalışanlarının, hizmetin bedelini ödeyen kuruluşların, çalışanların ve hizmet ettiğimiz toplumun, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan hizmetleri sürekli iyileştiren bir çizgiye bağlı kalarak, yaptığımız her şeye yeni değerler eklemektir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör

Araç çubuğuna atla