Özel Medicine Hospital Hastanesi

Adres

Barbaros Mah., 19/2. Sk., No: 16, 34203 Bağcılar / İstanbul

Web Sitesi

http://medicinehospital.com.tr

Branşlar

Acil ServisAğız ve DişAkupunkturAnestezi ve Rean.Beslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiBiyokimyaCheck-UpÇocuk CerrahisiÇocuk KardiyolojiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeEndoskopiEnfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBNörolojiObezite Diyabet CerrahisiOrtopediPatolojiPsikiyatriRadyolojiTıbbi OnkolojiÜrolojiYenidoğanYoğun BakımHasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş, geniş akademik kadromuz ile kaliteli hizmet sunan çağdaş bir sağlık kuruluşuyuz. Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı görev biliriz.
Kurumumuzun her mensubu, bu görev bilincinin ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedaviyi en kısa sürede sağlamak için kullanır.
Bilimsel birikimimizi, ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşmak suretiyle tıp biliminin gelişmesine katkı sağlayarak, eğitime ve araştırmalara destek veririz.Sosyal sorumluluk bilinciyle insanımızı tıptaki gelişmelerden haberdar eder, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilgilendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz. Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, teknolojinin en son imkânları, tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hevesle ve özveriyle sizlere sunmak için varız.

Whatsapp: 0 553 820 00 00  –  E-mail: info@medicinehospital.com.tr

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör

Araç çubuğuna atla