Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres

Eyüpkent Mah., Akçakale Cd. No: 478, 63200 Eyyübiye / Şanlıurfa

Web Sitesi

http://sanliurfaegitimarastirma.gov.tr

Branşlar

Acil ServisAile HekimliğiBeslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiÇocuk CerrahisiÇocuk EndokrinolojiÇocuk İmmünolojisiÇocuk KardiyolojiÇocuk NefrolojiÇocuk NörolojisiÇocuk PsikiyatrisiÇocuk SağlığıDahiliyeGeriatriGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKardiyolojiKBBNeonatolojiOrtopediPsikiyatriRadyolojiSpor HekimliğiTıbbi GenetikÜrolojiYoğun Bakım1973 yılında 125 yatak kapasite ile hizmete açılan hastanemiz 28.02.1984 yılına kadar Devlet Hastanesine bağlı olarak hizmet vermiştir. Her iki hastanede dal hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Artan doğum oranına paralel olarak iki hastanemizin de mevcut yatak kapasitelerinin talepleri karşılamada yetersiz kalması nedeniyle 01.08.2016 yılında Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanemizde bir araya getirilmiştir.

Hastanemiz toplam 101103 m² alana kurulmuş 15 bloktan oluşmaktadır.117000 m²lik kapalı alana sahip olan hastanemizde 18504 m²lik oturma alanları mevcuttur. Bilimsel gelişmelerin ışında mesleki bilgi ve becerileri arttırmayı vizyon edinen hastanemizde Seminer ve toplantıların düzenlenmesi için 180 kişilik büyük bir konferans salonunun yanı sıra, hizmet içi eğitimlerde kullanılmak üzere 80 kişilik eğitim salonumuz mevcuttur.

Hastanemizde toplam 400 hasta odamız mevcut olup, her odamızda banyo, WC ve TV bulunmaktadır. Her yatak başında hasta paneli bulunmakta, bu panellerde merkezi oksijen ve gaz sistemi yer almaktadır.

Kaliteli ve temiz Ameliyathane hizmetleri sunabilmek adına 2 tanesi doğum acil olmak üzere toplam 18 ameliyat odamız mevcuttur. Merkezi ameliyathanede pre-op ve post-op odaları ile ameliyat öncesi ve sonrası hasta izlemleri yapılmaktadır. Merkezi sterilizasyon ünitesine sahip ameliyathanemizde her türlü ameliyatın yapılabildiği modern bir komplekstir. Ameliyathanemiz hastalarımıza 24 saat hizmet vermektedir.

Fax: 0 414 317 26 21  –  E-mail: khb63.seah@saglik.gov.tr

YORUMLAR

avatar

Araç çubuğuna atla