İngilizce Medikal Sunum Eğitimi

İlan Tarihi:

28 Şubat 2020

Kategori:

Şehir:

İstanbul

İlanı Veren:

EEC

E-mail:

[email protected]

Telefon:

0532 228 08 65


Uluslararası konferanslara katılan, uluslararası başarıyı hedefleyerek çalışmalarını anlatan doktorların hak ettikleri değeri sunumları ile de görebilmeleri, kendilerini daha öz güvenli bir şekilde ifade edebilmeleri için Medikal sektörünün ihtiyaçlarına göre hazırladığımız “Medikal Sunum İngilizcesi Eğitimi” ile; Türkçe sunumlarınızda yaşadığınız rahatlığa, kelime ve ifade zenginliğine yakın düzeyde, literatüre uygun sunum yapabilmeniz için gerekli ifade becerisini kazanırsınız. Değişik ve ustaca seçilmiş kelimelerle daha profesyonel bir sunum yapar, medikal sektörde uluslararası profesyoneller, doktorlar ve akademisyenler üzerinde olumlu izlenim yaratarak bilginizi etkin bir şekilde muhatabınıza aktarır, alanınızda daha üstün bir başarıyı yakalarsınız.

Öğrendiğim bilgileri nasıl kullanırım?

Medikal İngilizce sunumlarınızda, Türkçe sunumlarınızda yaşadığınız rahatlığa, kelime ve ifade zenginliğine yakın düzeyde, literatüre uygun sunum yapabilmeniz için gerekli ifade becerisini kazanır, değişik ve ustaca seçilmiş kelimelerle daha profesyonel bir sunum yapar, medikal sektörde uluslararası profesyoneller, doktorlar ve akademisyenler üzerinde olumlu izlenim yaratarak alanınızda daha üstün bir başarıyı yakalarsınız.

Bu Program Size Ne Kazandırır?

• İngilizce sunumlarda kullanılan medikal literatüre uygun terim ve ifadeler,
• Dinleyicinin ilgisini ve dikkatini çekme yöntemleri,
• Gelen soruları rahat anlama ve cevaplandırma
• Özet, amaç, bulgular, yöntem ve sonuçların doğru ifadeleri,
• Akıcı konuşma ve doğru telaffuz çalışmaları,
• Örnek sunum çalışmaları ile öz güven

Katılımcı Profili: Gruplar maksimum 10 kişi ile sınırlandırılmıştır ve katılımcıların çoğunluğu 30-55 yaş tıp dünyasında ve medikal sektörlerde uluslararası başarıyı hedefleyen profesyonellerden oluşmaktadır.

Ücret ve Detayları: 2.250 TL / Kişi
* KDV %18 olup ücretlere KDV dahil değildir.

Eğitimci

Didem Varol: Didem Varol Kanada Alberta Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra McGill Üniversitesi’nden Beslenme Bilimleri dalında diploma almıştır. On yıl boyunca Toronto Halk Sağlığı Kurumu’nda (Toronto Public Health) diyetisyen olarak çalışmıştır. Bu dönemde Kanada Halk Sağlığı Kurumu bünyesinde kronik hastalıkları önleme bölümünde okullara ve kurumlara yüzlerce sunum vermiştir.

Lisans eğitimlerine ek olarak, T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies & eCornell ve Physicians Committee for Responsible Medicine’dan bitkisel bazlı beslenme sertifikalarına sahiptir. Özellikle bütünsel ve bitkisel bazlı beslenme ile ilgili danışmanlık ve eğitimler vermektedir. Hem kendi hekimlik merkezinde hem de Türkiye Vegan Derneği’nde kronik hastalıkları önleme konusunda eğitimler vermeye devam etmektedir. Ayrıca 2019 yılından beri Executive English Coaching bünyesinde Medikal İngilizce eğitimleri vermektedir.
Ana dili İngilizce dışında, Fransızca ve Türkçe konuşmaktadır.

Araç çubuğuna atla