1. Ulusal Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Kongresi

Tarih:

01 Eki 2020 - 04 Eki 2020

Lokasyon:

Hilton Bodrum Türkbükü - Muğla, Türkiye

Şehir:

Muğla, Türkiye


Değerli Meslektaşlarımız, Derneğimiz, dermatolojinin özel bir alanı olan estetik ve kozmetik uygulamalarla ilgilenen dermatologları, bir araya getirmek amacıyla çok büyük bir heyecanla 09.09.2019 da kuruldu. Kuruluşumuzla birlikte üyelerimizin yoğun katılımları ile taçlandıracakları ve oldukça verimli geçmesi için çaba sarfedeceğimiz sırası İle Mezoterapi, kadavra eğitimi, dolgu uygulamaları ve toksin uygulamaları olmak üzere kurgulanan dört atölye çalışmasının ardından yine hem üyelerimizin hem de camiamızın yoğun ilgisi ve desteğinden ivme alarak ilk kongremizi gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği olarak düzenlediğimiz Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Kongresi’nin ilkini 01-04/10/2020 tarihleri arasında Hilton Otel / Bodrum ‘da gerçekleştireceğimizi siz meslektaşlarımıza duyurmaktan gurur duyuyoruz.”, ‘, Kongremizde ülkemizin her köşesinden ve uluslararası alandan estetik ve kozmeti̇k prosedürleri günlük rutininde, bilimsel ve etik zeminde çokça gerçekleştiren bilim insanlarını davet ederek; onları, bilgi birikim ve becerilerini paylaşmaları üzere birbirinden farklı platformlarda sizlerle bir araya getirmeyi hedefledik. Verimliliği yüksek, estetik ve kozmeti̇k içerikli bilimsel programın yanısıra oturumlarımızda özel bir kliniğin açılması, işletilmesi, sosyal medya yönetimi gibi klinik pratiğimize katkı sağlayacak konulara da yer vereceğiz. Yine günlük pratikte yaşadığımız problemleri hukuki zeminde konuşmak üzere hukuk oturumlarında hukuk büromuz bize eşlik edecek. Estetik ve kozmeti̇k dermatolojiye gönül vermiş deneyimli meslektaşlarımız ile bu alana gönül verecek genç meslektaşlarımızı buluşturarak alanımızın geleceğe ortak etik ilkeler çerçevesinde daha çok uygulayıcı tarafından taşınmasını sağlamada azimliyiz. Estetik ve kozmetik dermatoloji alanında aktif olarak çalışan, çalışmayı planlayan tüm meslektaşlarımıza mevcut bilgi ve becerilerini daha da ileriye götürecek bir toplantı olacağını düşündüğümüz kongremizde sizleri aramızda görmek bizleri çok mutlu edecek.

Sevgi ve saygılarımızla

Dr. Berna Şanlı’, Dernek Başkanı Dr. Ahmet Hakan Erbil’, Kongre Başkanı Dr. Burcu Yamangöktürk Solak’, Kongre ve Dernek Sekreteri

Araç çubuğuna atla