1. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Sanal Kongresi

Tarih:

20 Kas 2020 - 22 Kas 2020

Lokasyon:

Online - Online

Şehir:

Online


Klinik Nörofizyoloji’ye gönül vermiş sevgili meslektaşlarım,

1-5 Nisan 2020 tarihlerinde La Blanche Otel Bodrum’da düzenleyeceğimiz 36. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Kongresi, yaşanan COVID-19 Pandemisi nedeniyle ile 28 Ekim – 01 Kasım 2020 tarihine ertelemiştik.

Covid-19 Pandemisinin giderek artması ve toplum sağlığını tehdit etmesi nedeni ile bu yıl gerçekleştireceğimiz 36. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Kongremizi 2021 yılına erteledik. 36. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Kongresi 28 Ekim-31 Ekim 2021 tarihlerinde La Blanche Otel- Bodrum’da düzenlenecektir. www.norofizyoloji2021.org

Bu yıl ki kongremizi, kongremizin tarihlerinde sanal kongre olarak gerçekleştireceğiz. Ayrıca derneğimizin ilk sanal kongresini gerçekleştireceğiz. 1. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Sanal Kongresi, 20 – 22 Kasım 2020 tarihlerinde online kongre olarak gerçekleşecektir.

Geçen yıllarda olduğu gibi zengin bilimsel içerikle, geçmişten geleceğe uzanan bir bakışla dolu dolu şölen tadında geçirdiğimiz kongrelerimiz gibi sanal kongremizde de hep birlikte olalım. Sözel ve poster bilimsel tebliğleriniz ve katkılarınız her zamanki gibi kongremizin en özel tarafını oluşturacak.

1. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Sanal Kongresi’ne, Nörofizyoloji ile ilgili olan Nöroloji, Beyin Cerrahisi, Algoloji, Fizik Tedavi ve Romatoloji alanlarında çalışan tüm hekimlerimiz davetlidir.

Sanal kongremizin detayları netleştikçe sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz. Güncel bilgileri www.norofizyoloji2020.org web sitemizden takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

TKNEED Yönetim Kurulu & Kongre Düzenleme Kurulu adına

Başkan

Prof. Dr. Burhanettin Uludağ

Araç çubuğuna atla