1. Uluslararası 11. Sağlık ve Hastane İdaresi Kongresi

Tarih:

13 Eki 2017 - 15 Eki 2017

Lokasyon:

Trabzon - Türkiye

Şehir:

Türkiye

Web Sitesi:

hhac2017.gumushane.edu.tr/


Bu kongre ile amaçladığımız, Dünyadaki ve Türkiye’deki sağlık yönetimi alanında ortaya çıkan gelişmeler ve sorunları bilimsel bir bakış açısıyla ele almak, Özellikle hasta dostu ve akıllı sağlık hizmetleri kavramı çerçevesinde geleceğin sağlık hizmetlerinin nasıl yapılandırılması gerektiği üzerine kafa yormak, ve sağlık yönetimi alanında meydana gelen bu hızlı büyümenin getirdiği yeni durumu, bölüm akademisyenleri ile özel ve kamu sektörünün temsilcilerinin tartışabileceği bir zemini oluşturmaktır.

Bütün katılımcılarımıza Karadeniz’in kalbi Trabzon’da bilim ile doğanın buluştuğu bir sonbahar yaşatmak ve Karadeniz’in büyülü güzelliklerini yakından göstermek bir başka amacımızdır.

Dünya ve Türkiye’de sağlık hizmetlerinin yönetilmesine kendisini adayıp ilgi duyan bilim insanları, özel ve kamu sağlık sektörü yönetici ve çalışanları, sivil toplum temsilcileri ve öğrencilerini kongremizde görmeyi arzu etmekteyiz. Bilgi paylaştıkça ve tartıştıkça değer kazanır. Bu bakış açısıyla; Sizleri, bilgi ve deneyimlerinizi geniş kesimlerle paylaşım için davet ediyoruz.
Bilim şölenimiz hepimize hayırlı olsun….

Araç çubuğuna atla