12. Klinik Onkolojide Güncel Tedaviler Sempozyumu

Tarih:

19 May 2017 - 21 May 2017

Lokasyon:

Paloma Pasha Resort - Aydın

Şehir:

Aydın

Web Sitesi:

mog2017.com


Değerli Katılımcılar; Medikal Onkoloji Derneği olarak, Dalya Turizm ile birlikte “XII. Klinik Onkolojide Güncel Tedaviler Sempozyumu-Medikal Onkoloji Günleri” (eski adıyla Aydın Onkoloji Günleri) ni 19-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Paloma Pasha Resort, Özdere’de gerçekleştirecek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ülkemizin çeşitli üniversiteleri ve eğitim-araştırma merkezleri ile hastanelerinde kanser ve tedavisi üzerinde çalışmalar yürüten bilim dalları ve kliniklere mensup onkoloji uzmanları ile bir kez daha bir araya gelecek olmanın heyecanını taşıyoruz. Oldukça dinamik bir bilim alanı olan “Kanser ve Kanser Tedavileri” konusunda yaşanan gelişmeleri paylaşarak bilgilerimizi tazelerken, ilginç ve yapıcı tartışmalar ile yeniden ortak paydalarda buluşmanın mutluluğunu yaşayacağımız şüphesizdir.

Düzenleme Kurulu olarak, XII. Klinik Onkolojide Güncel Tedaviler Sempozyumu’na katılım ve katkıları ile değer katacak olan siz sevgili meslektaş ve çalışma arkadaşlarımız ile değerli sponsor firmalara teşekkür ederiz.

 

Araç çubuğuna atla