14. Ulusal Onkolojik Araştırmalar Çalıştayı

Tarih:

14 Kas 2018 - 18 Kas 2018

Lokasyon:

Titanic Lara Otel, - Antalya

Şehir:

Antalya

Web Sitesi:

www.tog2018.org


Değerli meslektaşlarımız, Türk Onkoloji Grubu Derneği’nin 14. Onkolojik Araştırmalar Çalıştayı, 14-18 Kasım 2018 tarihlerinde Titanic Lara Otel, Antalya’da düzenlenecektir. Bilindiği üzere Onkolojik Araştırmalar çalıştayı 14 yıldır kanser hastalığına karşı savaşta farklı disiplinleri bir araya getirerek ortak akıl ve güç oluşturmayı hedeflemiştir. Bu yıl da farklı disiplinleri ortak çalışma gruplarında bir araya getirmeyi ve nitelikli çalışmalar yapmayı planlıyoruz.

Düzenleme kurulu olarak 2018 TOG çalıştayında tüm konuların proje ağırlıklı olmasını planladık. Bu amaçla öncelikle yürüyen TOG çalışmalarının güncel durumunu ve ülkemizde klinik araştırmalarda karşılaştığımız güncel sorunları ve çözüm önerilerini tartışacağız. Uluslararası onkoloji gruplarından başarı hikayelerini dinleyerek ülkemizdeki onkoloji alanındaki araştırmaların önceliklendirilmesinin yeni projeler oluştururken bizlere yol göstereceğini düşünüyoruz. Elbette kansere karşı mücadelede uluslararası işbirliğinin, farklı bakış açılarının da önemi büyük. Bu yıl bölgesel işbirliği konusunda yapılabilecekler de çalıştay gündemimizde yer almaktadır.

Sizler için oldukça faydalı olduğunu düşündüğümüz “14. Onkolojik Araştırmalar Çalıştay”ına katılmanızı bekliyoruz. Bu çalıştayın da daha öncekilerde olduğu gibi en güçlü yanı, sizlerin katılımı ve destekleri olacaktır. Bu duygularla hepinizi ortak akıl, emek ve paylaşımla yeni projeler geliştirmeye, devam eden projelere hız kazandırmaya ve klinik araştırmalarımızı daha başarılı seviyelere taşımaya davet ediyoruz.

Toplantı Tarihi ve Yeri
14. Ulusal Onkolojik Araştırmalar Çalıştayı 14 – 18 Kasım 2018 tarihleri arasında Titanic Lara Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Toplantı Dili
Toplantı dili Türkçe’dir.

Kayıt ve Danışma Masası
Kayıt ve danışma masaları 14 – 18 Kasım 2018 tarihleri arasında 08:00 – 22:00 saatleri arasında açık olacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Kredilendirme
Toplantının tüm oturumları Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) tarafından kredilendirilecektir.

Sergi Alanı
Toplantı boyunca katılımcı firmalar ürünlerini toplantı merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı kongre boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

Davet Mektubu
Toplantı kaydını tamamlamış olan katılımcılara, kurumlara verilmek üzere talep edilecekleri kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Katılım Belgesi
Toplantıya kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım belgesi 17 Kasım 2018 tarihinde verilecektir.

Transfer
14 – 18 Kasım 2018 tarihleri arasında transferlerini Serenas Turizm’e bildirmiş ve konaklamasını Serenas Turizm aracılığıyla almış olan tüm katılımcıların transferleri gidiş-dönüş (havaalanı-otel-havaalanı) 380 TL + KDV karşılığında yapılacaktır. Bu fiyat kişi başı toplu transferler için geçerli olan fiyattır. Bu tarihler dışında talep edilen transferleriniz için lütfen Serenas Turizm ile bağlantıya geçiniz.

İptal Şartları

  • 10 Temmuz 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamı iade edilecektir.
  • 10 Temmuz 2018 – 10 Ağustos 2018 tarihi arasında bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin % 50’si iade edilecektir.
  • 10 Ağustos 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılmayacaktır

Araç çubuğuna atla