15. Hepato Gastroenteroloji Kongresi, Ekim 2018, Antalya

Tarih:

10 Eki 2018 - 14 Eki 2018

Lokasyon:

Cornelia Diamond Otel - Antalya

Şehir:

Antalya

Web Sitesi:

www.hebipa2018.org


Değerli Meslektaşlarımız, 15. Hepato Gastroenteroloji Kongresi bu yıl 10 – 14 Ekim 2018 tarihleri arasında, Antalya’da Cornelia Diamond Otel’de yapılacaktır. 2003 yılında başlayarak düzenli bir şekilde her yıl yaptığımız kongrelerimiz giderek artan ilgi ve katılımla Türk Gastroenterolojisi’ne katkıda bulunmaya devam etmektedir.
Kardeş dernekler Avrasya Gastroenteroloji Derneği ve Gastroenteroloji Cerrahisi derneklerinin de katılımları ile son 5 senedir daha geniş bir tabana hizmet etmeye başladık.

Sizlerden aldığımız güçle, giderek artan azim ve kararlılığımızla, hizmette sınır tanımayan bir anlayışla yolumuza devam ediyoruz. Kongremizde gastroenterolojinin en sıcak konularının, en deneyimli bilim insanları tarafından sizlere ulaştırılması için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Antalya güneşi, sosyal programlar ve kongre sürprizleri ile renklenecek kongremizin verimli geçmesi siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve katkılarıyla mümkün olacaktır. Bu yılda aktif katılım ve desteklerinizi bekliyor, sizleri bu güzellikleri bizlerle paylaşmaya davet ediyoruz.

Kongre Merkezi
Cornelia Diamond Otel, Antalya

Kongre Tarihleri
10-14 Ekim 2018

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları, Türk Tabibler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Web Sayfası
Kongre ile ilgili tüm bilgilere www.hebipa2018.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Yaka Kartı
Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması zorunludur.

Katılım Belgesi
Tüm bilimsel program katılımcılarına katılım belgeleri 13 Ekim 2018 tarihinde dağıtılacaktır.

Davet Mektubu / İzin Yazısı
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

İptal Koşulları
Kayıt ve konaklama ücretleri iadesi ile ilgili olarak; 3 Ağustos 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretlerin tamamı, 3 Ağustos –   10 Ağustos 2018 tarihleri arasında bildirildiği takdirde ücretlerin %50 si iade edilecektir. 10 Ağustos 2018 tarihinden sonra bildirilen iptaller dikkate alınmayacaktır.
Tüm iadeler kongre bitiminden sonraki 1 ay içerisinde gerçekleştirilecektir.

Araç çubuğuna atla