15. Rejyonal Anestezi Kongresi, 18 Mayısta Antalya’da yapılacak!

Tarih:

18 May 2017 - 21 May 2017

Lokasyon:

Rixos Premium Otel - Antalya

Şehir:

Antalya

Web Sitesi:

radkon2017.org/


Sizleri, 18 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya Rixos Premium Otelde, yapılacak olan 15. Rejyonal Anestezi Kongresi’ne davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Ulusal rejyonal anestezi kongremiz her zaman olduğu gibi yeniliklerin tartışılacağı, temel bilgilerimizin ise tekrar gözden geçirileceği, hepimizin bilgilerini güncelleme fırsatı bulacağı bir kongre olacaktır. Temel amaçlarımız hem uzman hekimlerimize hem de uzmanlık eğitimi almakta olan arkadaşlarımıza yönelik, yararlı ve yenilikçi bilgilerin konusunda haklı bir üne sahip yurtiçinden ve yurtdışından eğitici hekimlerin katkısı ile paylaşılmasıdır.

Bu kongremiz özellikle dünya çapında önemli isimlerin katıldığı bir kongre olmanın yanı sıra eğitim amacı ile paylaşımı daha da geliştirebilmek için ameliyathanede yapılacak ileri düzey klinik kurs, kadavra üzerinde rejyonal anestezi kursu, klasikleşmiş canlı model üzerinde farklı seviyelerde ultrason kursu, fantom çalışmaları ve aynı zamanda ağrı tedavisine yönelik ileri düzey eğitim programlarının olduğu, katılımcıların evlerine dönerken pek çok farklı uygulama hakkında bilgi ve eğitim aldıkları bir kongre olacaktır.

Rejyonal Anestezi ve Algoloji birbirlerini tamamlayan ve destekleyen iki önemli bilim alanıdır. Kongremizde akut ve kronik ağrı konuları da bilimsel toplantı ve aktivitelerde ele alınacak deneyimli eğitimcilerimiz ile buluşacağınız bir kongre olacaktır. Kongre alanımız ülkemizin en güzel yerlerinden Antalya da, kongrenin yanı sıra sosyal paylaşımlara da izin verecek, keyifle eğitim alacağımız, unutulmaz bir süreç olacaktır.

Mevsimin en güzel günlerinde, bilimsel ve sosyal olarak zengin keyifli ve yararlı bir toplantı için tüm meslektaşlarımızı kongremize davet ediyoruz.
Sevgi ve Saygılarımızla,

Kongre Tarihi 18 Mayıs – 21 Mayıs 2017
İndirimli Kayıt ve Konaklama İçin Son Tarih 3 Şubat 2017
Bildiri Son Gönderim Tarihi 3 Şubat 2017

Kongre Tarihi ve Yeri
15.Ulusal Rejyonal Anestezi Kongresi , 18 Mayıs – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Rixos Premium Otel – Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongrenin Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe’dir.

Kayıt ve Danışma
Kayıt ve danışma masaları Rixos Premium Otel Belek’te 18 Mayıs 2017 günü saat 08.00’de açılacak ve tüm kongre süresince 08:00 – 19:00 saatleri arasında açık olacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Sergi Alanı

Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Eğitici Kurslar
Kongre çerçevesinde, Rejyonal Anestezi Derneği tarafından eğitici kurslar düzenlenecektir. Kurs kayıt, konu ve konuşmacıları ile detaylı bilgiler; duyurular ve internet sitesi aracılığı ile katılımcılara duyurulacaktır.

Katılım Belgesi, Program Kitabı ve Kongre Bildiri CD’si
Katılım belgeleri kongre bitiminde ana kayıt masasından dağıtılacaktır. Kongre CD’si kongre çantaları içinde yer alacaktır.

Araç çubuğuna atla