15. Ulusal Ağrı Kongresi, 15-18 Kasım 2018, Antalya

Tarih:

15 Kas 2018 - 18 Kas 2018

Lokasyon:

Gloria Kongre Merkezi, - Belek - Antalya

Şehir:

Belek - Antalya

Web Sitesi:

www.agrikongresi2018.com


Türk Algoloji – Ağrı Derneği, Uluslararası Katılımlı 15. Ulusal Ağrı Kongresi 15 – 18 Kasım 2018 tarihleri arasında Gloria Kongre Merkezi, Belek – Antalya’da gerçekleşecektir. Anesteziyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Omurga Cerrahisi, Beyin Cerrahisi, Nöroloji, Psikiyatri, Psikoloji, Onkoloji gibi farklı disiplinlerin bir araya geldiği kongremizde, bu alanlarda çalışmaları olan saygın bilim insanları bilgi ve tecrübelerini paylaşacaktır.

Bilindiği üzere tedavi alanları arttıkça uygulamalara ilişkin eğitim sorunları da artmaktadır. Eğitim sadece tekniğin öğrenilmesi ile sınırlı kalmamalıdır. Hekimin ve sağlık görevlilerinin eğitimi, hasta seçimi, hastanın ve yakınlarının bilgilendirilmesi ve eğitimi, uygulamanın değerlendirilmesi, uygulamayı takiben hasta takibi gibi çok önemli konuları kapsar. Bu eğitim alanlarındaki eksikler uygulamaların yetersiz kalmasına yol açmaktadır.

Karşılıklı bilgi aktarımının ve tecrübelerin paylaşımını sağlamak amacıyla düzenlenen kongremizde, meslektaşlarımızın desteği Derneğimizin hedeflerinde yol gösterici olacaktır.
Sizleri aramızda görmek dileğiyle,

Araç çubuğuna atla