19. Ulusal Romatoloji Kongresi

Tarih:

26 Eyl 2018 - 30 Eyl 2018

Lokasyon:

Hilton Otel, - Bodrum

Şehir:

Bodrum

Web Sitesi:

www.romatoloji2018.org


Değerli Meslektaşlarım, 19. Ulusal Romatoloji Kongresi 26 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştirilecektir. Kongremiz yine her yıl olduğu gibi romatolojiye ilgi duyan her branştan hekim, araştırıcı ve diğer sağlık profesyonellerini bir araya getirerek mesleki etkileşimde bulunmalarına olanak sağlayacaktır. Kongremizde romatolojinin güncel konuları konferans, panel, sempozyum, bildiri sunumu gibi farklı oturumlarda işlenecek, genç meslektaşlarımıza yönelik kurslar ve uzmanına danış toplantıları düzenlenecektir.

Türkiye Romatoloji Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri kongremizde görmekten büyük memnuniyet duyacağımı belirtir, saygı ve sevgilerimi sunarım

Kongre Tarihi

26 – 30 Eylül 2018

Kongre Merkezi

Hilton Otel, Bodrum

Kongre Kayıt

Kayıt masası, 26 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında, 08:00 – 20:00 saatleri içerisinde açık olacaktır.

Yaka Kartı

Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile  takılması zorunludur.

Stand ve Sergi

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır.

Davet Mektubu

Katılımcılara, çalışmış oldukları kurumlardan izin alabilmeleri için talep edildiği takdirde Organizasyon Sekreterliği tarafından davet mektubu gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir ve davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 29 Eylül 2018  tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

TTB Kredisi

XIX. Ulusal Romatoloji Kongresi TTB-STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Sekreterya Hizmetleri

Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

Transferler

Bodrum Havalimanı ile kongre resmi oteli arasında ücreti karşılığı transfer servisleri yapılacaktır.

Araç çubuğuna atla