2. Endoskopik Kulak Cerrahisi Kongresi

Tarih:

15 Şub 2018 - 17 Şub 2018

Lokasyon:

Hilton Otel, - Mersin

Şehir:

Mersin

Web Sitesi:

www.mersinekc.com


Saygıdeğer Meslektaşlarım, Çukurova Kulak Burun Boğaz Derneği ve Otoloji Nörootoloji Derneğinin katkılarıyla Endoskopik Kulak Cerrahisi Çalışma Grubu tarafından organize edilen II. Ulusal Endoskopik Kulak Cerrahisi Kongresi 16-17 Şubat 2018 tarihlerinde Mersin, HiltonSA Otel’de gerçekleştirilecektir.

Dünyada ve ülkemizde endoskopik kulak cerrahisi hızla gelişmektedir. Bu cerrahinin gelişmesi ile birçok yeni yaklaşımlar tanımlanmaya başlanmıştır. Ülkemizde de bu konudaki yeni gelişmelerin ve tekniklerin daha da ileriye taşınmasında birikim ve deneyimlerin bilimsel bir ortamda sunulup tartışılması gereklidir. Bu bilimsel ortamın sağlanmasında siz değerli meslektaşlarımızın katkısı çok önemlidir. Birçok panelin yer alacağı sunumlar dışında mikroskobik ve endoskopik canlı kadavra diseksiyonları yapılacaktır.

Teknolojinin üst düzeyde uygulandığı bilim dallarımızla ilgili endüstrinin temsilcileri sizler için çok güzel sürprizler planlamaktadırlar. Kulak Burun Boğaz hekimlerinin ve Odyoloji Bilim dalında çalışan tüm arkadaşlarımızı bilimsel düzeyi yüksek sunumlarla ve zengin sosyal etkinliklerle Mersin’de ağırlamaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Saygılarımızla.

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Kemal GÖRÜR

Kongre Tarihi

16 – 17 Şubat  2018

Kongre Merkezi

Kongre, Mersin HiltonSA Otel’de düzenlenecektir.

Kongre Kayıt

Kayıt masası, 16 – 17 Şubat 2018 tarihleri arasında, 08:00 – 20:00 saatleri içerisinde açık olacaktır. Yaka kartı,  katılım belgesi ve kongre program kitabını kayıt masasından alabilirsiniz.

Yaka Kartı

Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile  takılması zorunludur.

Stand ve Sergi

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır.

Davet Mektubu

Katılımcılara, çalışmış oldukları kurumlardan izin alabilmeleri için talep edildiği takdirde Organizasyon Sekreterliği tarafından davet mektubu gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir ve davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 16 Şubat 2018  tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

TTB Kredisi

2. Endoskopik Kulak Cerrahisi Kongresi, TTB-STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için katılımcılar TC Kimlik Numaralarını acenteye toplantıdan önce bildirmeli ve TTB-STE Kredi Kartına sahip olmalıdırlar.

Kayıt ve Danışma Masaları

Kongre merkezi Mersin HiltonSA Otel’de  kayıt ve danışma masası 16 Şubat 2018  tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 16 – 17 Şubat tarihleri arasında 08:00 – 24:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Misafirlerimiz SERENAS personeli tarafından karşılanacaktır.

Sekreterya Hizmetleri

Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

Transferler

Adana Şakirpaşa Havalimanı  ile kongre resmi oteli arasında ücreti karşılığı transfer servisleri yapılacaktır.

Araç çubuğuna atla