2. Hastalık Yönetiminde Akılcı Tedaviler Ulusal Kongresi-HAYAT Kongresi 2020

Tarih:

27 May 2020 - 30 May 2020

Lokasyon:

Susesi Luxury Resort Hotel - Belek, Antalya, Türkiye

Şehir:

Belek, Antalya, Türkiye


Değerli meslektaşlarımız; Hatay’ın HAYAT’ı 2 yaşında . Hayat kongremizin 2.sini 27-30/05/2020  tarihlerinde Susesi Luxury Hotel Belek’de gerçekleştireceğiz. Dernek olarak Aile hekimliğine, meslektaşlarımıza ve mesleki gelişimimize katkı sağlamak şiarıyla büyük bir heyecanla çıktığımız bu yolda ilk kongremizi yaptık. Kongremizde meslektaşlarımızla bir arada olmanın verdiği keyifle hem aile hekimliği sistemini tartıştık hem mesleki olarak bize katkı sunacak derslerde beraber olduk.

Özellikle hekimlere yönelen ve sağlıkta giderek artan şiddeti önleme konusunda neler yapabileceğimizi hep beraber konuştuk. Daha önce tanıdığımız meslektaşlarımızla dostlukları pekiştirirken yeni ve güzel dostlar edindik. Kongre sonrası meslektaşlarımızın olumlu geri dönüşleri ve katkılarıyla daha büyük bir heyecan ve azimle 2. Kongremize hazırlanmaya başladık. Kongre düzenleme kurulu olarak önümüzdeki sene 27-30/05/2020 tarihlerinde yapılacak kongremizde hem doyurucu bir bilimsel program hem de geri dönüşlerinizle zenginleşmiş bir kongre düzenlemeyi amaçlıyoruz. Sahada yaşadığımız sıkıntılara da değinip çözüm yollarını beraber arayacağımız en önemli gücümüz olan birliğimizi pekiştireceğimiz, dersten kalan zamanlarda keyifli vakit geçirebileceğimiz bir kongre için var gücümüzle çalışıyoruz. Derslerin yanı sıra stant alanımızda da sizi sürprizlerimiz bekliyor olacak . Kongremiz boyunca bilimsel programımızda alanında uzman hocalarımız konularını gelişen bilimin ışığında pratik hayatta en yüksek yararlanmamızı ön planda tutarak paylaşacaklar. Kongremizin 2. Yaşında siz meslektaşlarmızla buluşmayı büyük bir heyecanla beklerken hepinizi kongremizde görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla. Hahed kongre düzenleme kurulu Kongre Bilimsel Sekreteri’, Uzm. Dr. Servet ALKAN Kongre Başkanı’, Dr. Nihat FAHLIOĞULLARI Kongre Genel Sekreteri’, Dr. Metin AKSAKAL Kongre Koordinatörü’, Dr. Abdülhamit SAKUÇOĞLU

Araç çubuğuna atla