2. Ulusal İmmunoterapi ve Onkoloji Kongresi

Tarih:

31 Eki 2018 - 04 Kas 2018

Lokasyon:

Gloria Golf Hotel, - Antalya

Şehir:

Antalya

Web Sitesi:

immunoterapi2018.org


“İmmunoterapi ve Onkoloji Kongresi” 31 Ekim-3 Kasım 2018’de Antalya’da gerçekleştirilecektir. Bilimsel programın sabah kısmında ASCO 2018 ve ESMO 2018 kongrelerinin güncel bilgilerini içeren paneller, konusunda uzman hocalar tarafından anlatılacaktır.

“Sözel Bildirimi” oturumları sizlerin değerli çalışmalarına yer verecek ve “En İyi Sözel Bildiri” ödülleri yine Kongre-PAD üzerinden sizlerin oyları ile seçilecektir.

“Vakalarla Onkoloji” kısmında sabah teorik güncellemelerini dinlediğimiz kanserlerin vakalar bazında tartışılması yine interaktif key-pad sistemi ile olacaktır.Günün sonunda ise sabah teorik bilgilerini dinlediğimiz, öğleden sonra da vakalar bazında pratiğe yönelik seçenekleri gözden geçirdiğimiz kanserlerde ilaç kullanımları ile ilgili “Türkiye Pratiğinde Güncel Durum” oturumları yer alacaktır. Katılım ve katkılarınızla güç vereceğiniz bu bilim şölenine hepinizi bekliyoruz.
Kongre Merkezi
Gloria Golf Hotel, AntalyaKongreTarihleri
31 Ekim- 4 Kasım 2018

YakaKartı
Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması zorunludur.

KatılımBelgesi
Tüm bilimsel program katılımcılarına katılım belgeleri 4 Kasım 2018 tarihinde dağıtılacaktır.

DavetMektubu/İzinYazısı
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

İptal Koşulları
Kayıt ve konaklama ücretleri iadesi ile ilgili olarak; 31 Ağustos 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretlerin tamamı, 31 Ağustos –  07 Eylül 2018 tarihleri arasında bildirildiği takdirde ücretlerin %50 si iade edilecektir. 07 Eylül 2018 tarihinden sonra bildirilen iptaller dikkate alınmayacaktır.
Tüm iadeler kongre bitiminden sonraki 1 ay içerisinde gerçekleştirilecektir

Araç çubuğuna atla