25. Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Kongresi, Kasım 2018, Antalya

Tarih:

17 Kas 2018 - 21 Kas 2018

Lokasyon:

Susesi Luxury Hotel - Antalya

Şehir:

Antalya

Web Sitesi:

www.allerji.kongresi.info


Değerli meslektaşlarımız, Sizleri Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği’nin 17-21 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek 25. Ulusal Kongresine davet ediyoruz. Derneğimiz ülkemizde Alerji ve İmmunoloji Bilimi yolunda uzun bir geçmiş ve derin bir tecrübeye sahiptir.  Bu yılki kongremiz ise çeyrek asırı kutlayacak olması nedeniyle ayrı bir önem taşımaktadır.

Kongremize ülkemizden ve uluslararası alandan değerli konuşmacılarımız davetlidir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da çocuk ve erişkin Alerji-İmmunoloji hastalıkları alanında çalışan klinisyenlere ve bu alanda çalışan araştırmacılara yönelik olan kongre bilimsel programımızda yeni güncellemeler, rutin uygulama ve algoritmalar yer alacaktır.

Bu yıl kongremizde okullara daha geniş yer verilerek katılımcılara belgeleri verilecektir. Zengin bir bilimsel program yanı sıra, her gün dostlarla buluşarak dinleneceğiniz sosyal programlar planlanmaktadır.

Kongremizin katılımcılara faydalı olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Sizlerin katılımı ve katkılarınızla kongremiz güzelleşecektir. Gelin, bilgi ve tecrübelerimizi güncelleyelim, paylaşımlarımızı arttıralım, pratiğimizi güçlendirelim ve yeni araştırmalara ufuk açalım. Yoğun kış temposunda çalışmaya başlamadan önce Kasım ayında, Antalya’da, Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği’nin ev sahipliğinde yaza birlikte veda edelim.

Kongremizde buluşmak dileği ile…

KONGRE MERKEZİ
25. Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Kongresi; Susesi Luxury Hotel, Belek-Antalya’da gerçekleştirilecektir. Kongre stand alanı Susesi Luxury Hotel, Belek’te yer alacaktır.

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacı olan oturumlarda simultane çeviri hizmeti verilecektir.

ULAŞIM
Antalya, ulaşım bakımından oldukça elverişli bir bölgedir. Havayolu ve karayolu ile bütün Türkiye ile bağlantısı vardır. Antalya Akdeniz’in ticaret ve turizm merkezi konumunda olup, Türk Hava Yolları ve diğer özel hava yolları firmalarının hergün tarifeli uçuşları vardır. Uçak ile gelen kongre katılımcılarına transfer hizmeti verilecektir.

İKLİM
Kasım ayında Antalya’da ortalama hava sıcaklığı gündüz ortalama 20ºC’ dir.

KREDİLENDİRME
Kongre Türk Tabipleri Birliği tarafından kredilendirilecektir.

KATILIM SERTİFİKASI
Kurs ve Kongre’ye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

DAVET MEKTUBU
Kayıt işlemini yaptırmış katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

SERGİ ALANLARI
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

SUNUM KABUL HİZMETLERİ
Tüm konuşmacıların sunumlarını konuşma saatlerinden en az 1 gün önce kongre merkezinde sunum kontrol odasına teslim etmeleri rica olunur. Sunumlarda aksama olmaması için kontrollerin yetkili elemanlar ile birlikte yapılmasını rica ederiz.

YAKA KARTI

Tüm bilimsel ve sosyal toplantılara girişte görevliler tarafından yaka kartı kontrolü yapılacaktır.

Araç çubuğuna atla