27. Ulusal Üroloji Kongresi, 26-29 Ekim 2018, KKTC

Tarih:

26 Eki 2018 - 29 Eki 2018

Lokasyon:

Limak Cyprus Deluxe Hotel & Resort Bafra - KKTC

Şehir:

KKTC

Web Sitesi:

www.uroloji2018.com


Türk Üroloji Derneği tarafından düzenlenen 27. Ulusal Üroloji Kongresi, 26 – 29 Ekim 2018 tarihleri arasında Limak Cyprus Deluxe Hotel & Resort Bafra / Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilecektir. Bu kongrenin tüm meslektaşlarımızın ve tıpta uzmanlık öğrencilerinin katılımıyla düzenlenmesi planlanmaktadır. Türk Üroloji Derneği eğitim ve bilim politikası doğrultusunda düzenlediği 27. Ulusal Üroloji Kongresi’nde Yavru Vatan’da görüşmek dileğiyle saygılar sunarız.

Kongre Resmi Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe olup, İngilizce oturumlar eş zamanlı olarak Türkçe’ye çevrilecektir. Bilimsel program 26-29 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kongre Yaka Kartları
Tüm katılımcıların kongre süresince, tüm bilimsel ve sosyal etkinlik alanlarında yaka kartlarını takması zorunludur. Ön kaydını yaptırmış katılımcılar, önceden hazırlanmış yaka kartlarını diğer kongre materyalleri ile birlikte ön kayıt esnasında beklemeden alabileceklerdir. Yerinde (on-site) kayıtlarda katılımcılar, kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra yaka kartlarını alabileceklerdir.

Kredilendirme
Kongre Türk Tabipleri Birliği STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Katılım Sertifikaları
Kongreye kayıt yaptıran ve bilimsel programa %60 oranında katılım gösteren katılımcılara katılım sertifikaları 29 Ekim 2018 tarihinde verilecektir.

Davet Mektupları
Katılımcıların talepleri doğrultusunda resmi davet yazısı, kongre organizasyon sekreteryası tarafından gönderilecektir. Gönderilecek olan davet yazısı, katılımcıların kurumlarından izin alabilmelerini sağlamak içindir. Davet yazısı kayıt ücreti ve diğer harcamalara destek anlamına gelmemektedir.

İklim
26-29 Ekim 2018 tarihleri arasında Bafra’da beklenen sıcaklığın en düşük 22°C en yüksek 29°C olması beklenmektedir.

Araç çubuğuna atla