28. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi

Tarih:

30 Eki 2018 - 04 Kas 2018

Lokasyon:

Sueno Belek Kongre Merkezi - Antalya

Şehir:

Antalya

Web Sitesi:

totbid2018.org


Sevgili Meslektaşlarımız,
Türk Ortopedisinin en büyük toplantısı olan ulusal kongrelerimizin 28’incisi 30 Ekim-4 Kasım 2018 tarihleri arasında, Antalya Belek, Sueno Otel’de GLOBAL Turizm firmasının katkıları ile gerçekleştirilecektir. Kongre Düzenleme Kurulu olarak, tüm ortopedi ailesini bir arada görmek için hepinizi davet etmekten büyük onur duyuyoruz. Bilindiği gibi, çift yıllarda yapılan kongrelerimiz daha çok alt dal derneklerinin kendi programlarını belirledikleri kongreler olmaktadır. Bu sene de aynı şekilde, derneklerimiz sizlere zengin konulardan oluşan bir program oluşturacaklardır.

TOTBİD’e ayrılan saatlerde de günlük çalışma hayatında sık gördüğümüz-görebileceğimiz hastaların değerlendirilmesini öncelikli konular olarak ele almak istiyoruz. Bu konuları görsellikten zengin ve mümkün olduğunca çok, tartışmalı oturumlar şeklinde; ders anlatır gibi değil, tecrübelerin aktarılacağı şekilde işlemeyi planlıyoruz. Herkesin ilgisini çekebilecek ve birlikteliğimizi artıracak sosyal programlar ve paramedikal sunumlarımız da bulunacaktır. Yurtdışından gelecek değerli konuklarımızla da programımız zenginleşecektir. Dördüncüsü düzenlenecek olan Fizyoterapi – Ortopedi ve Travmatoloji Ortak Sempozyumu da kongremize renk katacaktır.

Türkiye’deki en büyük dört kongreden biri olan ulusal kongremizin hazırlıklarında emeği geçen tüm TOTBİD Yönetim Kurulu üyeleri, Kongre Düzenleme Kurulu, Bilimsel Program Komitesi, alt dal dernek yönetim kurulları ve sosyal komite üyeleri, TOTBİD çalışanları ve GLOBAL Turizm çalışanları adına, tüm katılımcıların memnuniyet duyarak hatırlayacakları bir kongre olması dileği ile tekrar hepinizi kongremize davet ediyoruz.

Kongre Tarihi ve Yeri
28. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi 30 Ekim – 4 Kasım 2018 tarihleri arasında Sueno Belek Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçedir. Kongre düzenleme kurulunun uygun gördüğü salon veya salonlarda İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce simultane tercüme sağlanacaktır.

İzinler
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir, davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Sekreterya Hizmetleri
Kongre merkezindeki sekretarya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Global Turizm ile irtibat kurunuz.

Transfer Hizmetleri
Uçuş saatlerini Global Turizm’e önceden bildirmiş tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 30 Ekim – 4 Kasım 2018 tarihleri arasında çift yönlü ve ÜCRETSİZ olarak yapılacaktır. Uçak değişikliklerinin yazılı olarak en geç 24 saat önceden bildirilmesi durumunda transfer değişikliği istekleri dikkate alınacaktır. Bu tarihler dışındaki transfer talepleri özel transfer statüsünde değerlendirilecektir. Özel transferler için lütfen Global Turizm ile irtibata geçiniz.

Önemli Tarihler
Erken kayıt – konaklama ücretlerinden yararlanmak için son tarih: 29 Haziran 2018’dir.

Araç çubuğuna atla