3. Psikiyatri Zirvesi & 10. Ulusal Anksiyete Kongresi

Tarih:

15 Mar 2018 - 18 Mar 2018

Lokasyon:

Maxx Royal Otel - Belek, Antalya

Şehir:

Belek, Antalya

Web Sitesi:

psikiyatrizirvesi.org


Değerli Meslektaşlarımız, Katılım ve beğenilerin her geçen yıl arttığı kongremiz bu yıl 3. Psikiyatri Zirvesi ve 10. Anksiyete Kongresi olarak 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında Belek Maxx Royal Otel’de sizlerle buluşacaktır. Psikiyatri Bilimleri ve Araştırmaları Derneği ortaklığı ile düzenlenen kongremiz, “Araştırmalardan kliniğe yansımalar: Nörobilimde güncellemeler” teması ile birbirinden değerli konuşmacıları psikiyatri çalışanları ile buluşturmayı ve güncel bilgileri dinamik oturumlarla paylaşmayı hedeflemektedir.

Bu yıl programımızda yine güncel bilgileri genç beyinlerle paylaşmak, paylaşırken klinik öncesi ve klinik çalışma sonuçlarının pratik uygulamadaki yol göstericiliğini, tanı ve tedavilerdeki güncellemeleri gündeme alacağız. Ruh sağlığı alanında güvenli, etkin ve sürdürülebilir tedavileri inşaa etmek ancak klinik öncesi çalışmaların pratiğe yansıması ve klinik çalışmalar ile desteklenmesi yoluyla mümkün olabilir. Bu amaçla ulusal ve uluslararası platformda nörobilim alanında çalışan konunun ustalarını konferanslar, paneller, uydu sempozyumları ve tartışmalar ile biraraya getireceğiz.

Kıdemli araştırmacıların genç meslektaşlarımızla bir araya gelerek uygulanabilir ve bilimsel değeri yüksek yeni projeler planlayabilecekleri bir ortam olarak da gördüğümüz kongremizin ana başlıkları nörogörüntüleme, psikofarmakolojik ve psikosomatik tedavi yaklaşımlarında yenilikler, nörobilinde güncellemeler olarak belirlenmiştir.

Psikiyatrinin her alanından uzman kişilerin bir araya gelerek kanıta dayalı tıp uygulamalarının klinik tedavi ve klinik yönetimlere tuttuğu ışığın en güncel halini yakalamanız için sizleri de kongremizde görmek isteriz.

Araç çubuğuna atla