3. Uluslararası Tıp Bilimleri ve Multidisipliner Yaklaşımlar Kongresi

Tarih: 02 Ara 2021 -03 Ara 2021
Lokasyon: Online - Online
Şehir: Online


Üçüncüsünü düzenleyecek olduğumuz kongremizin bu buluşmasını 02-03 ARALIK 2021 tarihinde İstanbul merkezli olarak uzaktan erişim ile gerçekleştirmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Kongremizin ikinci buluşmasında Temel Tıp Bilimleri, Dahili Tıp Bilimleri, Cerrahi Tıp Bilimleri ve Diğer Bililer şeklinde düzenlemekteyiz.

Kongremizde hedeflemiş olduğumuz amaç farklı tıp alanları ile yine farklı diğer bilimlerin ortak olarak hareket etmesine katkı ve olanak sağlamaktır. Birçok farklı tıp bilimleri başta olmak üzere diğer farklı bilimlerin bir araya getirilmesine katkı sağlayarak multidisipliner bir yaklaşım anlayışını yakalamak istedik. Kongremizin tüm katılımcılar adına faydalı ve alana katkı sağlayacak şekilde gerçekleşmesini tüm iyi niyetlerimizle temenni ediyoruz. Kongremizin ikinci buluşmasında görev alan teknik ekip başta olmak üzere bilimsel anlamda destek sağlayan tüm hocalarımıza teşekkür ediyor, kongremizde buluşmak üzere tüm katılımcılar ve bilim insanlarına esenlikler diliyoruz.

NOT: Kongre düzenleme kurulu kararı ile uzaktan “ONLINE” şeklinde “UZAKTAN ERİŞİM – ZOOM” ile katılımcılar kongremize katılım sağlanabilecektir.

Prof. Dr. Ümran SEVİL
Kongre Başkanı
Emekli Öğretim Üyesi

Araç çubuğuna atla