33. Ulusal Nefroloji, Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi

Tarih: 19 Eki 2016 -23 Eki 2016
Lokasyon: Susesi LuxuryHotel & Kongre Merkezi, - Belek, Antalya
Şehir: Belek, Antalya


33.Ulusal Nefroloji Kongresi posterDeğerli Meslektaşlarımız, Türk Nefroloji Derneği’nin 33. Ulusal Nefroloji, Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi ile Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin 26. Ulusal Böbrek Hastalıkları, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireliği Kongresi, 19-23 Ekim 2016 tarihleri arasında Susesi Luxury Otel & Kongre Merkezi, Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Kapsadığı başlıklar açısından her yıl ülkemizde en çok tercih edilen toplantı olma özelliğindeki kongremiz, bu yıl da sizlerin yoğun desteğini beklemektedir.

Kongremizde derneğimizin çalışma grupları ve siz değerli hekim ve hemşirelerin önerileri doğrultusunda hazırlanan olan nefroloji, hipertansiyon, diyaliz ve transplantasyon ile ilgili güncel ve tartışmalı  konuları kapsayan zengin bir bilimsel program çok  değerli yerli ve yabancı bilim insanları tarafından sunulacaktır. Diyaliz Hekimlerinden, Diyaliz  Hemşireleri,İç Hastalıkları Uzmanları, Nefroloji Yan Dal Araştırma Görevlileri ve Nefrologlara kadar her düzeydeki katılımcının beklentisini karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağını düşünüyorum.

Kongre ve toplantılarımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin artarak devamını bekliyor ve Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Turgay ARINSOY
Kongre Başkanı

Kongre Bilgileri

KONGRE MERKEZİ
Susesi Deluxe Otel & Kongre Merkezi
Belek Turizm Merkezi, Taşlıburun Mevkii, Belek – Antalya
URL : www.susesihotel.com

TOPLANTI TARİHLERİ
Kongre toplantıları, 20 – 21 – 22 Ekim 2016 tarihlerinde yapılacaktır. 20 Ekim tarihindeki toplantı başlama saati de göz önüne alınarak, kongre konaklamalarının 19 – 23 Ekim 2016 tarihleri için 4 gece olarak yapılması tavsiye edilir. Açılış kokteyli 21 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirilecektir.

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe’dir. Salon 1’de İngilizce sunulacak oturumlarda İngilizce – Türkçe ve yabancı katılımcılar için Türkçe – İngilizce simultane çeviri hizmeti sağlanacaktır.

KREDİLENDİRME
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipleri Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

DAVET MEKTUBU
Kayıt işlemlerini yaptırmış tüm katılımcılara, talep ettikleri takdirde davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup, sadece katılımcıların kurumlarından izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

KAYIT VE DANIŞMA MASALARI
Kongre merkezi Susesi Deluxe Otel & Kongre Merkezi’nde kayıt ve danışma masası ve diğer konaklama otellerindeki danışma masaları 19 Ekim 2016 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 19 – 23 Ekim 2016 tarihleri arasında 07:00 – 22:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Tüm otellerde misafirlerimiz SERENAS personeli tarafından karşılanacaktır.

SEKRETERYA HİZMETLERİ
Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

SÖZLÜ BİLDİRİ SUNUMU
Bildiri değerlendirme kurulu tarafından seçilecek sözlü bildiriler, kongre merkezinde üç ayrı salonda tartışmaya açılacaktır. Seçilen bildirilere ilişkin takvim bildiri sahiplerine iletilecek ve final programda ilan edilecektir.

POSTER ALANI
Kongre bilimsel kurulu tarafından kabul edilen poster bildiriler için kongre merkezinde özel bir alan ayrılacaktır. Bildiri sahiplerinin kendilerine belirtilen gün ve saatler arasında posterlerini asmaları gerekmektedir. Sahipleri tarafından toplanmayan posterler için sorumluluk kabul edilmeyecektir.

YAKA KARTLARI
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

KATILIM SERTİFİKASI
Kayıtlı tüm katılımcılara “Katılım Sertifikası” verilecektir. Katılımcılar, sertifikalarını kayıt alanından yer alan kiosklardan 22 Ekim 2016 tarihinde saat 12:00’den itibaren yaka kartlarını okutarak alabileceklerdir.

TRANSFER HİZMETLERİ
19 – 23 Ekim 2016 tarihleri arasında, transferlerini Serenas Turizm’e bildirmiş tüm katılımcıların transferleri gidiş – dönüş (havaalanı – otel – havaalanı) olarak yapılacaktır.Özel transferler için lütfen SERENAS ile irtibata geçiniz. Uçak değişikliklerinizi yazılı olarak 24 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır

Araç çubuğuna atla