34. Ulusal Nefroloji, Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi

Tarih:

18 Eki 2017 - 22 Eki 2017

Lokasyon:

Kaya Palazzo Hotel & Kongre Merkezi - Belek, Antalya

Şehir:

Belek, Antalya

Web Sitesi:

nefroloji2017.org


Değerli Meslektaşlarımız, Türk Nefroloji Derneği’nin 34. Ulusal Nefroloji, Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi ile Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin 27. Ulusal Böbrek Hastalıkları, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireliği Kongresi, 18-22 Ekim 2017 tarihleri arasında Kaya Palazzo Hotel & Kongre Merkezi, Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Kapsadığı başlıklar açısından her yıl ülkemizde en çok tercih edilen toplantı olma özelliğindeki kongremiz, bu yıl da sizlerin yoğun desteğini beklemektedir.

Kongremizde derneğimizin çalışma grupları ve siz değerli hekim ve hemşirelerin önerileri doğrultusunda hazırlanan olan nefroloji, hipertansiyon, diyaliz ve transplantasyon ile ilgili güncel ve tartışmalı konuları kapsayan zengin bir bilimsel program çok değerli yerli ve yabancı bilim insanları tarafından sunulacaktır. Diyaliz Hekimlerinden, Diyaliz Hemşireleri,İç Hastalıkları Uzmanları, Nefroloji Yan Dal Araştırma Görevlileri ve Nefrologlara kadar her düzeydeki katılımcının beklentisini karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağını düşünüyorum.
Kongre ve toplantılarımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin artarak devamını bekliyor ve Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Turgay ARINSOY
Kongre Başkanı

Değerli Meslektaşlarımız, Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin, 27. Ulusal Böbrek Hastalıkları Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireliği Kongresi 18 – 22 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya’da, Kaya Palazzo Hotel & Kongre Merkezi’nde, Türk Nefroloji Derneği’nin 34. Ulusal Nefroloji, Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir.
Kongrenin amacı, yıl boyunca bilim insanlarının yaptıkları çalışmaları tartışmaya ve paylaşıma açmak üzere akademisyen, klinisyen ve araştırmacıları bir araya getirme, bilimsel etkileşimi arttırma ve bilimsel bilginin paylaşımını sağlama misyonunu yerine getirmektir.

Değerli klinisyen ve akademisyenlerimizi yaptıkları uygulamaları paylaşarak alanımızın gelişimine katkıda bulunmaya davet ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.
Ayten KARAKOÇ
Kongre Başkanı

Araç çubuğuna atla