35. Ulusal Nefroloji, Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi

Tarih:

03 Eki 2018 - 07 Eki 2018

Lokasyon:

Titanic Deluxe Hotel&Kongre Merkezi - Belek, Antalya

Şehir:

Belek, Antalya

Web Sitesi:

www.nefroloji2018.org


Değerli Meslektaşlarımız,Türk Nefroloji Derneği’nin 35. Ulusal Nefroloji, Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi ile Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin 28. Ulusal Böbrek Hastalıkları, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireliği Kongresi, 3 – 7 Ekim 2018 tarihleri arasında Titanic Deluxe Otel & Kongre Merkezi, Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kapsadığı başlıklar açısından her yıl ülkemizde en çok tercih edilen toplantı olma özelliğindeki kongremiz, bu yıl da sizlerin yoğun desteğini beklemektedir.
Kongremizde derneğimizin çalışma grupları ve siz değerli hekim ve hemşirelerin önerileri doğrultusunda hazırlanan nefroloji, hipertansiyon, diyaliz ve transplantasyon ile ilgili güncel ve tartışmalı konuları kapsayan zengin bir bilimsel program, alanında uzman yerli ve yabancı bilim insanları tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Diyaliz Hekimleri ve Diyaliz Hemşirelerinden, İç Hastalıkları Uzmanları, Nefroloji Yan Dal Araştırma Görevlileri ve Nefrologlara kadar her düzeydeki katılımcının beklentisini karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağını ve bilimsel bir şölen olma şansını yakalayacağını düşünüyorum.

Kongre ve diğer toplantılarımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin artarak devamını bekliyor ve Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

KONGRE MERKEZİ
Titanic Deluxe Hotel & Kongre Merkezi
Çakallık Mahallesi, 07525 Serik/Antalya
URL : www.titanic.com.tr

TOPLANTI TARİHLERİ
Kongre toplantıları, 4-5-6 Ekim 2018 tarihlerinde yapılacaktır. 4 Ekim tarihindeki toplantı başlama saati de göz önüne alınarak, kongre konaklamalarının 3 – 7 Ekim 2018 tarihleri için 4 gece olarak yapılması tavsiye edilir.

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe’dir.

KREDİLENDİRME
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipleri Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

DAVET MEKTUBU
Kayıt işlemlerini yaptırmış tüm katılımcılara, talep ettikleri takdirde davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup, sadece katılımcıların kurumlarından izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

KAYIT VE DANIŞMA MASALARI
Kongre merkezi Titanic Deluxe Otel & Kongre Merkezi’nde kayıt ve danışma masası ve diğer konaklama otelinde ki danışma masası 3 Ekim 2018 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 3 – 7 Ekim 2018 tarihleri arasında 07:00 – 22:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Tüm otellerde misafirlerimiz SERENAS personeli tarafından karşılanacaktır.

SEKRETERYA HİZMETLERİ
Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

SÖZLÜ BİLDİRİ SUNUMU
Bildiri değerlendirme kurulu tarafından seçilecek sözlü bildiriler, kongre merkezinde üç ayrı salonda tartışmaya açılacaktır. Seçilen bildirilere ilişkin takvim bildiri sahiplerine iletilecek ve final programda ilan edilecektir.

POSTER ALANI
Kongre bilimsel kurulu tarafından kabul edilen poster bildiriler için kongre merkezinde özel bir alan ayrılacaktır. Bildiri sahiplerinin kendilerine belirtilen gün ve saatler arasında posterlerini asmaları gerekmektedir. Sahipleri tarafından toplanmayan posterler için sorumluluk kabul edilmeyecektir.

YAKA KARTLARI
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

KATILIM SERTİFİKASI
Kayıtlı tüm katılımcılara “Katılım Sertifikası” verilecektir. Katılımcılar, sertifikalarını kayıt alanından yer alan kiosklardan 6 Ekim 2018 tarihinde saat 12:00’den itibaren yaka kartlarını okutarak alabileceklerdir.

TRANSFER HİZMETLERİ
3 – 7 Ekim 2018  tarihleri arasında, transferlerini Serenas Turizm’e bildirmiş tüm katılımcıların transferleri gidiş – dönüş (havaalanı – otel – havaalanı) olarak yapılacaktır.Özel transferler için lütfen SERENAS ile irtibata geçiniz. Uçak değişikliklerinizi yazılı olarak 24 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır

Araç çubuğuna atla