37. Ulusal Nefroloji Kongresi ve 30. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi

Tarih:

14 Eki 2020 - 18 Eki 2020

Lokasyon:

Kaya Palazzo Golf Resort - Belek, Antalya

Şehir:

Belek, Antalya


Değerli Meslektaşlarımız, Türk Nefroloji Derneği’nin 37. Ulusal Nefroloji Kongresi ile Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin 30. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi, 14-18 Ekim 2020 tarihleri arasında Kaya Palazzo Otel & Kongre Merkezi, Belek, Antalya’da düzenlenecektir.

Kapsadığı başlıklar açısından her yıl ülkemizde en çok tercih edilen toplantı olma özelliğindeki kongremizi, derneğimizin 50. kuruluş yılı olan 2020’de öncekilerden daha görkemli bir bilimsel ve sosyal program ile gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bu bilimsel şölende sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Kongremizde derneğimizin çalışma grupları ve siz değerli hekim ve hemşirelerin önerileri doğrultusunda hazırlanacak olan klinik nefroloji, hipertansiyon, diyaliz ve transplantasyon konularındaki güncel ve tartışmalı konuları kapsayan zengin bir bilimsel program, birbirinden değerli yerli ve yabancı bilim insanları tarafından katılımcılarla paylaşılacaktır. Ayrıca, kongre öncesi kurslarımız, bildiri oturumlarımız ve yarışma programlarımız bu yıl da devam edecektir. Nefroloji uzmanları, Nefroloji yandal araştırma görevlileri, İç Hastalıkları uzmanları, diyaliz hekimleri ve hemşireleri dahil her düzeydeki katılımcının beklentisini fazlasıyla karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağı ve bilimsel bir şölen olma şansını yakalayacağını düşünüyoruz.

Ulusal kongre ve diğer toplantılarımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin artarak devamını bekliyor ve Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kongremizde görüşmek dileğiyle,

Prof. Dr. Kenan ATEŞ
Kongre Başkanı
Araç çubuğuna atla