4.Ulusal EMSA Eskişehir Nöroloji Kongresi

Tarih:

27 Nis 2019 - 29 Nis 2019

Lokasyon:

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kongre Salonu - Eskişehir

Şehir:

Eskişehir

Web Sitesi:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfirOw1AXEj5c-Eo8vsWWq4j8ewXGgEPAglgJHb8ddvjmIaDA/viewform


27-28-29 Nisan 2019 tarihlerinde düzenleyeceğimiz kongremizde yer almak için ACELE EDİN, KONTENJANIMIZ SINIRLIDIR❗❗ Sinir sistemimiz yapı ve işleyiş olarak en karışık sistemlerimizden biridir. Yakın zamana kadar sinir sistemiyle ilgili bir rahatsızlıkta nörologların yapabileceği pek bir şey yoktu, bu sistemin incelenmesi daha çok son yüzyılda yapıldı. Sıkı durun, bu seneki kongremizin konusu sinir sisteminin hastalıklarıyla ilgilenen bilim dalı: NÖROLOJİ !! Modern ve güvenli yapısı ile çoğu Avrupa şehrinden önde, gençliğin ve yeniliğin sembolü haline gelmiş güzel şehrimizde merkezi konumu ve konforu ile MODERNITY HOTEL’i seçtik.
Söz verdiğimiz gibi bu sene de sosyal programımızla Eskişehir’in altını üstüne getireceğiz. Sazova, Odunpazarı, Adalar derken gezilmedik yer bırakmayacağız.
Sizler için cumartesi akşamı güzel bir başlangıç yapacağımız gala gecesi, pazar akşamı da her yıl olduğu gibi çok eğleneceğimiz bir parti düzenledik.

Kayıt Formu: https://goo.gl/forms/FnkfWDa6EvQnVP182

Sorularınız için buradan, sosyal medya hesaplarımızdan veya afiş üstünde iletişim bilgileri yazan arkadaşlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Güzel bir kongre için aramızda olmanız temennisiyle,
EMSA Eskişehir Kongre Organizasyon Ekibi Ve yine şehir, ESKİŞEHİR!

https://www.instagram.com/norolojikongresi2019

Araç çubuğuna atla