4. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi, Ekim 2018, Antalya

Tarih:

31 Eki 2018 - 04 Kas 2018

Lokasyon:

Rixos Sungate Otel - Beldibi - Antalya

Şehir:

Beldibi - Antalya

Web Sitesi:

www.ucd18.org


Değerli Meslektaşlarım, Ürolojik Cerrahi Derneği olarak “Bilimsel ve etik standartlardan ödün vermeksizin eğitim ve bilimsel faaliyetler gerçekleştirmek” misyonumuz doğrultusunda 4. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi’ni 31 Ekim – 4 Kasım 2018 tarihleri arasında Rixos Sungate Otel, Beldibi – Antalya’da gerçekleştireceğiz.
Olumlu geri bildirimleriniz doğrultusunda, bilimsel yönden hepimizin ilgisini çekebilecek, güncel konuları, pratik uygulamadaki sorunları ve çözüm önerilerini kapsayan çok zengin bir içerik oluşturuluyor.
Kongremiz suresince yetkinlikleri dünyaca kabul edilmiş yurt dışından gelecek çok sayıda konuğumuzun yanı sıra ülkemizden uzmanların deneyimlerini paylaşma imkânı bulacağız.
Kongre programımızda “Konferanslar”, “Paneller”, “Karşıt Görüş”, “Çarpraz Ateş”, “Video”, “Serbest Bildiri ” ve “Nasıl Yapalım” oturumları ile genito üriner sistem hastalıklarıyla ilgili bilgilerimizi güncelleyip tartışacağız. “İnteraktif Kurslar” ile bilgilerimizin yanı sıra becerilerimizi de geliştireceğiz. “Olgu Odaklı Oturumlar” la olgu temelli bir tartışma ortamı oluşturarak güncel bilgi ve klinik uygulamaları paylaşacağız.
Ayrıca mesleksel hukuk ve özlük hakları sorunları ve çözümleri konusunda tecrübelerin paylaşıldığı konferanslar kongre programında yer alacaktır.
Kongremiz, bilimsel program dışında kalan zamanlarda, meslektaşlarımızın birbiriyle tanışması, dostlukların paylaşılması ve anıların tazelenmesi amacıyla tüm katılımcılar Rixos Sungate otelinde ağırlanacaktır.
Sizleri 31 Ekim – 4 Kasım 2018 tarihlerini takviminizde 2018 yılının en önemli Ulusal Üroloji aktivitesi olarak işaretlemeye ve Ürolojik Cerrahi Derneği nin bilimsel atmosferinde birlikte olmanın, dayanışmanın, bilgi paylaşımının güzel bir geleneğini devam ettirmeye davet ediyoruz.

Saygılarımla,

ÜCD Yönetim Kurulu Başkanı
Dr. Şaban Sarıkaya

Araç çubuğuna atla