4. Ulusal Ve Uluslararası Katılımlı Evde Sağlık Ve Bakım Kongresi

Tarih:

23 Kas 2017 - 25 Kas 2017

Lokasyon:

Beşiktaş Fulya Sanat Merkezi - İstanbul - İSTANBUL / TÜRKİYE

Şehir:

İSTANBUL / TÜRKİYE

Web Sitesi:

www.evdebakimkongresi2017.com


Değerli Meslektaşlarımız, Evde Bakım Derneği  olarak 23-25 Kasım 2017  tarihleri arasında  Beşiktaş – İstanbul Fulya Sanat Merkezinde  “4. Ulusal ve Uluslararası Katılımlı Evde Sağlık ve Bakım Kongresi’ni  gerçekleştiriyoruz. Ana teması “Herkese Evde Sağlık” olarak belirlenen kongremizin temel amacı ilgili tüm tarafları bir araya getirmek, Evde Sağlık ve Bakım alanındaki yeni gelişmeleri paylaşmak, evde bakım hizmetlerinin planlanması ve sunum süreçlerindeki sorunları ve çözümlerini saptamak ve ilgili kurumlar arasındaki iletişim ve koordinasyonu arttırmaktır. Kongre sonucunda alanında yetkin çok sayıda katılımcının desteği ve uzmanlığı  ile önemli çıktılar elde edileceğini umuyoruz.

Evde Sağlık ve Bakım Hizmetlerinin ülkemizde yaygınlaşması ve uluslararası standartlarda sunulması Evde Bakım Derneğimizin en birincil amaçlarındandır. Bu amaca yönelik çalışmalarda sizlerden ve kurumlarınızdan gelebilecek ortak çalışma önerilerine açık olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Varlığınız ve katkılarınızla kongre ana temasına uygun çıktıların elde edileceği   başarılı bir kongre gerçekleştirmeyi ümit ediyoruz.

Araç çubuğuna atla