6. Disiplinler Arası Üroonkoloji Toplantısı 2018

Tarih:

14 Ara 2018 - 16 Ara 2018

Lokasyon:

Xanadu Otel Belek - Antalya

Şehir:

Antalya

Web Sitesi:

www.disiplinlerarasiuroonkoloji.org


Değerli Meslektaşım; Bu yıl altıncısını düzenleyeceğimiz Disiplinler Arası Üroonkoloji Toplantısı’nda  ürogenital kanserlere farklı disiplinlerin yaklaşımını ve birlikte başarıyı  nasıl yakalayabileceğimizi tartışacağız.

Ürogenital kanserlerin tanı ve tedavisinde son yıllarda büyük gelişmeler yaşanmış olup daha iyi sonuçlar elde edilmesi için neler yapılması gerektiği önem taşımaktadır. İlk toplantımızı yaptığımız 2008 yılında Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Onkoloji ve Üroloji disiplinlerinin konularını ağırlıklı olarak tartışırken bu yılki toplantımız ek olarak Patoloji, Genetik, Radyodiagnostik ve Nükleer Tıp’daki gelişmelerin ve multidisipliner yaklaşımların tartışıldığı bir toplantı olacaktır.

Bu toplantıda ürogenital kanserlerin tanı ve tedavisinde hizmet veren hekimlerimizle birlikte daha iyiyi nasıl bulabiliriz tartışmalarının yapılacağını umuyor, sizleri 14-16 Aralık 2018’da Antalya’da yapılacak olan 6. Disiplinler Arası Üroonkoloji Toplantısı’na davet etmekten onur duyuyorum.

Hep birlikte adım adım başarıya…..

Toplantı Tarihi

14 – 16 Aralık 2018

Toplantı Dili

Toplantı dili Türkçe’dir.

Web Sayfası

Kongrenin resmi sitesi olan www.disiplinlerarasiuroonkoloji.org adresinden kongre programı, kayıt-konaklama-transfer koşulları ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Katılım Belgeleri

Kongre katılım belgeleri 16 Aralık 2018 tarihinde dağıtılacaktır.

Yaka Kartı

Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.

Davet Mektubu / İzin Yazısı

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek davet yazıları Organizasyon Sekreteryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Kredilendirme

Kongre kredilendirilmesi için TTB onayına sunulmuştur.

İptaller

Kayıt ve konaklama ücretlerinin iadesi ile ilgili olarak;

13 Haziran 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretlerin tamamı, 13 Haziran – 19 Eylül 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretlerin %50’si iade edilecektir. 19 Eylül 2018 tarihinden sonra iade yapılmayacaktır.

Tüm iadeler kongre bitimi yapılacaktır.

Araç çubuğuna atla