6. Tıbbi Rehabilitasyon Kongresi, Kasım 2018, Ankara

Tarih:

08 Kas 2018 - 11 Kas 2018

Lokasyon:

JW Marriott - Ankara

Şehir:

Ankara

Web Sitesi:

www.tibbirehabilitasyon2018.org


Değerli meslektaşlarımız, Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzman Hekimleri Derneği tarafından, iki yılda bir yapılmakta olan Tıbbi Rehabilitasyon Kongresi’nin altıncısı, 8-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara’da JW Marriott Hotel’de düzenlenecektir. İnsan, toplum, engellilik, iletişim, sosyal hizmet, bağımsızlık ve ekip temalarının benimsendiği kongremizde; her yıl olduğu gibi nörorehabilitasyon, ortopedik, pediatrik, kardiyopulmoner rehabilitasyon gibi ana konuların yanında, kas-iskelet sistemi ağrıları ve rehabilitasyonu, romatolojik hastalıklar ve rehabilitasyonu, osteoporoz konuları da geniş bir şekilde ele alınacaktır.

Dünya Nörorehabilitasyon Federasyonu [World Federation for NeuroRehabilitation (WFNR)]’nun Türkiye temsilcisi olan derneğimiz tarafından düzenlenecek olan kongrede, tıbbi rehabilitasyon ve kas-iskelet sistemi hastalıkları alanlarında, hem güncel hem de gelecekte planlanan yaklaşımlar bilimsel veriler ışığında her yönüyle ele alınıp tartışılacaktır. Konusunda deneyimli hocalarımızın, meslektaşlarımızın sunumlarının yanında katılımcıların da deneyim ve katkılarının yer alacağı verimli ve başarılı bir toplantı hedeflemekteyiz. Kongre içerisinde yer alacak kurslar ve çalıştaylar ile pratik becerileri ve klinik deneyimleri artırmak da amaçlarımız arasında yer almaktadır. Genç meslektaşlarımıza yönelik ödüllü sözlü ve poster bildiri sunumları da gerçekleştirilecektir.

Bilimsel iş birliği yanında, sosyal iletişimleri de güçlendirmeyi hedefleyen bu bilimsel etkinliğimizde siz değerli meslektaşlarımızla birlikte olmak, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak bizleri onurlandıracaktır.

Kasım 2018 tarihinde Ankara’da buluşmak dileğiyle, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Toplantı Tarihi
8-11 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Toplantı Yeri
JW Marriott Ankara

Toplantı Dili
Toplantı resmi dili Türkçe’dir.

Toplantı İnternet Adresi
www.tibbirehabilitasyon2018.org

Toplantı İletişim Adresi
Tel: 0 312 467 47 47
Faks: 0 312 467 47 46
tibbirehabilitasyon2018@eventa.com.tr

Kurs Kayıt Şartları
Her kurs en fazla 30 katılımcı ile yürütülecektir.
Kursiyerler kayıt sırasına göre belirlenecektir.
Kurs katılımı sağlamak için kongreye kayıt yapılması gerekmektedir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcıların toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları, toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Katılım sertifikası
Kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Toplantı İzin Yazıları
Toplantı katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek toplantı izin yazıları. Toplantı Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile talep eden katılımcılara gönderilecektir.

İptal Koşulları
Yapılan kayıt ve konaklama rezervasyonlarının 01 Ekim 018 tarihine kadar iptali durumunda %50’si iade edilecek olup, 01 Ekim 018 tarihinden sonra iptali durumunda kayıt ve konaklama ücretlerinin hiçbir şekilde iadesi yapılamayacaktır.

Bildiri Gönderme Koşulları

  • Bildirilerin online sistem üzerinden girilmesi tek geçerli gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir. Bildiri gönderi adresi tsprm2018.onlinebildiritakibi.com
  • Son bildiri gönderme tarihi 10 Ekim 2018’dir. Elektronik sistem ilan edilen tarihte kapatılacaktır.
  • Bildiri özeti genel kuralları tsprm2018.onlinebildiritakibi.com web sayfasında yer almaktadır.

Önemli Tarihler:
Bildiri son gönderme tarihi : 10 Ekim 2018
İndirimli kayıt ve konaklama tarihi : 08 Eylül 2018

Sözel Sunumlar
Sözel sunumlar 5 dk. sunum 2 dk. soru ve tartışma şeklinde yapılacaktır.

Poster Sunumları
Poster sunumları dijital olarak kiosk desklerde gösterilecektir.
Posterlerinizi daha sonra yayınlanacak linkten yükleye bilirsiniz.

Araç çubuğuna atla