6. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi  (UTSAK)

Tarih: 10 Nis 2021 -11 Nis 2021
Lokasyon: Online - Online
Şehir: Online
Web Sitesi: www.utsakcongress.com


Değerli Araştırmacılar,

Daha önce Yalova, Bandırma, Şanlıurfa, Ankara, Hattuşa’da ve en son olarak da ONLINE olarak gerçekleştirilen kongrelerin devamı olan  6. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi  (UTSAK),   sizlerin destekleriyle 10  – 11 Nisan 2021 tarihleri arasında yine  ONLINE olarak yapılacaktır.

Katılımcılar, 6. UTSAK Kongresine, sözlü bildiri ve poster sunum  ile katılım sağlayabilirler. Devam eden COVID – 19 salgını sebebiyle tebliğler ONLINE olarak sunulacaktır. Sunumların tamamı kayıt altına alınacak ve kongreden sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Kongrede Tıp ve Sağlık Bilimlerinin tüm alt dallarında sözlü sunum ve poster sunumlar yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı olarak Kongre Özet Kitabı ve ISBN numaralı Kongre Bildiri tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.

6. UTSAK kongresi, Akademik Teşvik hariç, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır.

Bu süreç içinde “Cerrahi Hastalarda Peroperatif Yönetim” [Preoperatif Hazırlık (konsültasyonlar, laboratuar değerlendirmeleri), Peroperatif yönetim, Postoperatif yönetim (komplikasyonlar, yoğun bakım takibi, hemşirelik hizmetleri)…]  konulu bir de Kitap Bölümü yayınlanacaktır. Hakem sürecinden geçirilerek yayınlanacak bu kitap için de çalışmalarınızı beklemekteyiz.

Sizleri, 10–11 Nisan 2021 tarihleri arasında  yapılacak olan 6. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK)’ne davet ediyoruz.

Araç çubuğuna atla