62. Türkiye Milli Pediatri Kongresi, Kasım 2018, Antalya

Tarih:

14 Kas 2018 - 18 Kas 2018

Lokasyon:

Regnum Carya Resort Hotel Belek - Belek - Antalya

Şehir:

Belek - Antalya

Web Sitesi:

www.millipediatri2018.org


Değerli Meslektaşlarımız, Bu yıl 14 – 18 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya, Regnum Carya Resort Hotel Belek’ de gerçekleştirmeyi planladığımız 62. Türkiye Milli Pediatri Kongresi’ne sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Kongrede çocuk sağlığını ilgilendiren temel konular ve sorunların ele alındığı konferanslar, paneller, uzmanına danışalım oturumları, ayrıca sözel ve poster sunumları ile kurslar yer alacaktır. Konularında uzman değerli hocalarımızla çocuk sağlığı alanındaki güncel bilgileri paylaşma, tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin katılımınızla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Bilimsel paylaşımın yanı sıra ülkemizin tarihi ve doğal güzelliği ile vazgeçilmez bölgelerinin başında yer alan Antalya’da sosyal programının da etkin olacağına inandığımız kongremizde unutulmayacak anlar geçireceğinizi ümit ediyor, en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

BİLDİRİ ÖZETLERİ

Bildiri özetleri yalnızca web sitesi üzerinden online olarak kabul edilecektir. Posta veya fax ile gönderilen bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır.

YAKA KARTI

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartı takması zorunludur.

DAVET MEKTUBU

Kurumlarınca davet mektubu istenen hekimlerimizin, istemeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Davet mektubunun hiç bir şekilde kayıt ücretini veya diğer harcamalarını kapsamayacağı bilinmelidir.

KREDİLENDİRME

Kongre Türk Tabipleri Birliği (TTB) tarafından kredilendirilecektir.

ÖNEMLİ TARİHLER

Bildiri Özeti Gönderimi İçin Son Tarih: 9 Eylül 2018, Cuma
Tam Metinlerin Yüklenmesi İçin Son Tarih: 24 Ekim 2018, Çarşamba

Araç çubuğuna atla