7. Ulusal İSTAHED Aile Hekimliği Kongresi

Tarih: 25 Kas 2020 -28 Kas 2020
Lokasyon: Online - Online
Şehir: Online


Değerli Meslektaşlarımız,

İSTAHED’in kuruluşunun 10. yılını kutladığımız 2020 yılında, 25 – 28 Kasım tarihleri arasında online olarak gerçekleştireceğimiz 7. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Her geçen yıl meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ile gelişip büyüyen, Türkiye’nin en geniş katılımlı Aile Hekimliği Kongresi İKON’u bu yıl pandemi şartları nedeniyle online olarak gerçekleştiriyoruz.

Kongremizde sizlerden gelen fikir ve öneriler ile koruyucu sağlık hizmetlerini ilgilendiren temel konular ve sorunların ele alındığı konferanslar, paneller ayrıca sözel ve poster sunumları yer alacaktır. Konularında uzman değerli hocalarımızla, pratiğimizde sıklıkla karşılaştığımız sorunlara yaklaşımlardaki güncel bilgileri konuşma ve tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin meslektaşlarımızın katılımıyla değer kazanacağına inanıyoruz.

İKON 2020 Düzenleme Kurulu olarak bizler, tüm meslektaşlarımızı İSTAHED’in 10. Yılını da coşkuyla kutlayacağımız dolu dolu bilimsel programıyla fark yaratacak 7. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi’ne davet ediyor, sizlerle buluşacağımız günü heyecanla bekliyoruz.

Birliğimiz en büyük gücümüzdür!

Esin Ayfer ÇULHA DİLDÖKKongre Bilimsel Sekreteri

Senem ÖZŞEHİRKongre Genel Sekreteri

Kutbettin DEMİRKongre Başkanı

Araç çubuğuna atla