8.Ulusal Akciğer Kanseri Kongresi

Tarih:

04 Eki 2018 - 08 Eki 2018

Lokasyon:

Hilton Bodrum - Bodrum, Türkbükü

Şehir:

Bodrum, Türkbükü

Web Sitesi:

www.ulusalakciger2018.org


Saygıdeğer Meslekdaşlarımız, Her iki yılda bir düzenlenen Ulusal Akciğer Kanseri Kongre’mizin 8.’sini 4-7 Ekim 2018 tarihlerinde Bodrum’da Hilton Türkbükü Otel’de gerçekleştireceğiz.

TAKD ve TGCD tarafından ortak düzenlenecek kongrede, multidisipliner, geniş bir katılımla, bilimsel, sosyal yönden zengin bir etkinlik amaçlıyoruz.

Birlikte olmaktan keyif alacağınız yerli ve yabancı bilim insanlarının katkıları ile akciğer kanseri başta olmak üzere, torasik patolojilerin tartışılacağı bilimsel programla karşınızda olunacaktır.

Kongrenin ana teması teknoloji ile birlikte karşımıza gelen “yeni teşhis ve tedavi yöntemlerinin hastalara en iyi şekilde uygulanması” üzerine odaklanacaktır.

Akciğer kanserinde tedavi önlem almak ile başlar. Önleyici tıbbın önemi, tarama programları, hastalarla iletişim ve örneklerle kanserli hastaya yaklaşımın yer aldığı konular tartışılacaktır.

Güncel bilgilerin her çeşit oturum ve sunum teknikleri yanında, katılımcıların aktif olarak katkı sağlayacakları interaktif oturumlar ile sunmayı planlıyoruz. Seçilmiş bildirilere, oturumlar içinde yer vererek ve sunarak kongrenin bilimsel ve ilgi düzeyini arttırmayı hedeflemekteyiz.

Global ölçekte çağımızın en önemli problemlerinden biri olan akciğer kanseri ile iç içe olan her daldaki hekimlerimizi kongremize davet ediyor ve bekliyoruz.

Nitelikli, zengin bilimsel program, güzel ve birlikte olmamızı kolaylaştıracak bir sosyal program eşliğinde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

4-7 Ekim 2018’de Bodrum’da görüşmek dileğiyle.

Kongre Tarihi ve Yeri
VIII. Ulusal Akciğer Kanseri Kongresi, 4-7 Ekim 2018 tarihlerinde Hilton Bodrum, Türkbükü’nde gerçekleştirilecektir.

Toplantı Dili
Kongre dili Türkçe’ dir.

Erken Kayıt Tarihi
Kongre erken kayıt ücretlerinden yararlanmak için ücretlerin 7 Temmuz 2018 öncesi belirtilen hesap numaralarına yatırılmış olması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yatırılacak kayıt ücretleri 7 Temmuz 2018 sonrası olarak belirtilen ücretlerden tahsil edilecektir.

Konaklama
Konaklamalar 4-7 Ekim 2018 tarihleri arasında Hilton Bodrum, Türkbükü’nde gerçekleştirilecektir.

Havaalanı Transferleri
Kongre katılımcıları için Serenas Turizm tarafından havaalanı transferleri organize edilecektir.

Kredilendirme
VIII. Ulusal Akciğer Kanseri Kongresi’nin tüm oturumları kredilendirilmesi için Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu onayına sunulacaktır.

Kayıt ve Danışma Masaları
Misafirlerimiz SERENAS TURİZM çalışanları tarafından karşılanacaktır.

Yaka Kartı

Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.

Katılım Belgesi

Tüm bilimsel program katılımcılarına katılım belgeleri  7 Ekim 2018 tarihinde dağıtılacaktır.

Davet Mektubu / İzin Yazısı

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

İptal Koşulları

Kayıt ve konaklama ücretleri iadesi ile ilgili olarak;

* 31 Mart 2018 tarihine kadar bildirildiği taktirde ücretlerin tamamı,

* 31 Mart 2018 –  7 Temmuz 2018 tarihleri arasında bildirildiği taktirde ücretlerin %50 si iade edilecektir.

* 7 Temmuz 2018 tarihinden sonra bildirilen iptaller dikkate alınmayacaktır.

Tüm iadeler kongre bitiminden sonraki 1 ay içerisinde gerçekleştirilecektir.  

Araç çubuğuna atla