8. Ulusal Gastroenteroloji Cerrahisi Kongresi

Tarih: 25 Kas 2020 -29 Kas 2020
Lokasyon: Online - Online
Şehir: Online


VIII. ULUSAL GASTROENTEROLOJi CERRAHİSİ KONGRESİ’ NE DAVET      

“Bir bütününün iki parçası, Gastroenteroloji ve Gastroenteroloji Cerrahisi,  kişisel veya ekip olarak,  işbirliği içinde çalışmalıdır.”

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri; 25 – 29 Kasım 2020’ de, ONLINE KONGRE tarzında,  gerçekleştireceğimiz 8. Ulusal Gastroenteroloji Cerrahisi Kongresi’ ne davet ediyoruz.

Gastroenteroloji ve Gastroenteroloji Cerrahisi bilim dallarının yakın işbirliği içinde çalışmasının faydası ve gereğinin izdüşümü olarak,  “Klişisel veya ekip olarak Gastroenterologlar ve Gastroenteroloji Cerrahları işbirliği içinde çalışmalıdır” söylemini kongremizin mottosu olarak seçtik.

Bu kongremizi de 37. Ulusal Gastroenteroloji Haftası ile aynı zamanda yaparak ‘Hybrid Kongre’ geleneğimizi sürdürüyoruz.

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinin zorunluluğu olan ‘ONLINE KONGRE’ şeklinde yürüteceğimiz kongremizin tüm katılımcılarının, gerek program akışından ve gerekse de ulusal ve uluslararası katılımcılardan, Gastroenteroloji Cerrahisi ve gastroenteroloji ile ilgili cerrahi ve dahili bütün sorularının cevabını bulabileceği ve kongre sonunda da “Katıldığıma değdi” değerlendirmesi yapacağı bir program yürüteceğiz.

Sizleri de, kongre sonunda “İyi ki katılmışım” diyeceğinizi umduğumuz, 8. Ulusal Gastroenteroloji Cerrahisi Kongresi’ ne davet ediyoruz ve çalışma programınızda 25 – 29 Kasım 2020 günlerini,  şimdiden, kongremiz için ayırmanızı diliyoruz.

Karşılıklı olarak, ve hep, iyi haberler alabilmemiz ve kongremizde buluşmak dileklerimizle…

Prof.Dr.Erdal Birol Bostancı

Gastroenteroloji Cerrahisi Dernek Başkanı

Araç çubuğuna atla