8. Ulusal Sitopatoloji Kongresi, Aralık 2018, İzmir

Tarih:

14 Ara 2018 - 16 Ara 2018

Lokasyon:

Ege Üniversitesi Muhittin Erel Anfisi - İzmir

Şehir:

İzmir

Web Sitesi:

www.sitopatoloji2018.org


Sevgili meslektaşlarımız, Sitopatoloji Derneği ve Patoloji Dernekleri Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği 8. Ulusal Sitopatoloji Kongresine sizleri Ege’nin incisi İzmir’e davet etmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Bu yıl 8.’sini düzenleyeceğimiz Sitopatoloji Kongresinde de önceki yıllarda Federasyonumuz ve derneklerimizin gerçekleştirdiği başarılı kongrelere bir yenisini eklemek kararlılığındayız. Elbette ki bu kararımızın gerçekleşmesi sizlerin yoğun katılımı ile olacaktır.

Kongre bilimsel programı, bir önceki kongrede uygulanan anketler göz önüne alınarak, kongre düzenleme kurulunun katkısı ile oluşacaktır. Bilimsel programımızda patoloji ve sitopatoloji alanındaki son gelişmelerin aktarılacağı oturumlar düzenlenecektir.

İzmir’in güzel kış günlerinde, sizlerin katılımı ve değerli deneyimlerinizin paylaşımı ile güzelleşecek kongremize hepinizi davet ediyor ve bekliyoruz.

Kongre Tarihi
Kongre, 14 – 16 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe olup, Yabancı konuşmacıların sunumları Türkçe ’ye çevrilecektir.

Kongre Merkezi
Ege Üniversitesi
Muhittin Erel Anfisi

Ulaşım
Kongre merkezinin İzmir Havalimanı’na uzaklığı 30 dakikadır. Muhittin Erel Amfisi’ne metro ile ulaşmak için Bornova (Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi) durağında inerek hastane kapısından içeri ilerlediğinizde 350 metre sonra solda kalmaktadır.

Stand ve Sergi Alanları
İlaç endüstrisi ve ilgili cihaz firmalarının katılımda bulunacağı stand ve sergi alanları, 14 – 16 Kasım 2018 tarihleri arasında 09:00 – 19:00 saatleri arasında katılımcıların hizmetine açılacaktır.

Davet Mektubu
Kongreye katılım için bağlı bulundukları kurumlardan izin almaları gereken katılımcılara talepleri doğrultusunda davet mektubu gönderilecektir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar ve refakatçilerin kongre merkezi, stand alanları ve sosyal aktivitelere katılabilmeleri için kendilerine kayıt esnasında verilmiş olan yaka kartlarını takmaları gerekmektedir.

Katılım Belgesi
Katılım belgeleri, kayıt yaptıran tüm katılımcılara 16 Aralık 2018 tarihinden itibaren kayıt masasından verilmeye başlanacaktır.

Kredilendirme
Kongre, Türk Tabibler Birliği (TTB) tarafından ‘Sürekli Tıp Eğitimi (STE)’ kredi puanı ile kredilendirilecektir.

Araç çubuğuna atla