9. Ulusal Akciğer Kanseri Kongresi

Tarih:

15 Eki 2020 - 18 Eki 2020

Lokasyon:

Labranda Mares Marmaris Otel - Muğla, Türkiye

Şehir:

Muğla, Türkiye


Saygıdeğer Meslektaşlarımız, Her iki yılda bir düzenlenen Ulusal Akciğer Kanseri Kongre’mizin 9. ’sunu 15-18/10/2020 tarihlerinde Labranda Mares Marmaris Otel’de gerçekleştireceğiz. TAKD ve TGCD tarafından ortak düzenlenecek kongrede, multidisipliner, geniş bir katılımla, bilimsel, sosyal yönden zengin bir etkinlik amaçlıyoruz.

Birlikte olmaktan keyif alacağınız yerli ve yabancı bilim insanlarının katkıları ile akciğer kanseri başta olmak üzere, torasik patolojilerin tartışılacağı bilimsel programla karşınızda olunacaktır. Kongrenin ana teması teknoloji ile birlikte karşımıza gelen “yeni teşhis ve tedavi yöntemlerinin hastalara en iyi şekilde uygulanması” üzerine odaklanacaktır. Akciğer kanserinde tedavi önlem almak ile başlar. Önleyici tıbbın önemi, tarama programları, hastalarla iletişim ve örneklerle kanserli hastaya yaklaşımın yer aldığı konular tartışılacaktır.

Güncel bilgilerin her çeşit oturum ve sunum teknikleri yanında, katılımcıların aktif olarak katkı sağlayacakları interaktif oturumlar ile sunmayı planlıyoruz. Seçilmiş bildirilere, oturumlar içinde yer vererek ve sunarak kongrenin bilimsel ve ilgi düzeyini arttırmayı hedeflemekteyiz. Global ölçekte çağımızın en önemli problemlerinden biri olan akciğer kanseri ile iç içe olan her daldaki hekimlerimizi kongremize davet ediyor ve bekliyoruz. Nitelikli, zengin bilimsel program, güzel ve birlikte olmamızı kolaylaştıracak bir sosyal program eşliğinde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, sevgi ve saygılarımızı sunarız. 15-18/10/2020’de Marmaris’te görüşmek dileğiyle.

Dr. Erdem Göker’, Kongre Başkanı Dr. Hakan Kutlay’, Kongre Başkanı

Araç çubuğuna atla