Geleneksel İç Hastalıkları Günleri

Tarih:

15 Mar 2018 - 18 Mar 2018

Lokasyon:

NG Sapanca Hotel - Sakarya

Şehir:

Sakarya

Web Sitesi:

www.ichastaliklarigunleri.org


Değerli Meslektaşlarımız; Bildiğiniz gibi, İstanbul Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı ve İç Hastalıkları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından uzun yıllardır düzenlenen “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri – İnteraktif Güncelleştirme” toplantısı geçen zaman içinde klasikleşmiş ve bir okul niteliği kazanmıştır.

İç hastalıkları uzmanları ve asistanları tarafından sabırsızlıkla beklenen bir sonraki “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri İnteraktif Güncelleştirme” toplantısı, 2018 yılında 15-18 Mart tarihleri arasında NG Sapanca Otel’de yapılacaktır. 2017 yılındaki kongre programına dahil ettiğimiz Endokrinoloji kursuyla ilgili olarak sizlerden gelen çok olumlu geri dönüşler benzer kurslara olan gereksinimi ortaya koymaktadır. Bu nedenle, 2018 yılındaki kongremiz de “Acil Vakalar Kursu” ile başlayacaktır.

Sizleri 15-18 Mart 2018 tarihlerinde NG Sapanca Otel’de aramızda görmeyi umuyor, değerli katkılarınızla da hedefe ulaşmış, bir kongreye ev sahipliği yapmayı diliyoruz.

Prof. Dr. Kerim Güler
Prof. Dr. Şükrü Palanduz

Eğitim Hedef Grubu

İç Hastalıkları ve ilgili diğer bölümlerin uzmanları ve asistanları.

Kongre Tarihi ve Yeri

15 – 18 Mart 2018 tarihleri arasında NG Sapanca Hotel, Sakarya’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

Kredilendirme

Kongre bilimsel programı “Sürekli Tıp Eğitimi” (STE) kredi puanı ile kredilendirmesi için Türk Tabipler Birliği onayına sunulacaktır.

Davet Mektubu

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek Kongre davet yazıları organizasyon sekreteryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Kongre davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Katılım Sertifikası

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Kayıt ve Danışma Masaları

Kongre merkezinde kayıt ve danışma masası 15 Mart 2018 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar
15 – 18 Mart 2018 tarihlerinde 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Misafirlerimiz “D Event Turizm” personeli tarafından karşılanacaktır.

Araç çubuğuna atla