Genç Diş Hekimliği Derneği 1. Ulusal Öğrenci Kongresi

Tarih: 05 Şub 2021 -07 Şub 2021
Lokasyon: Online - Online
Şehir: Online


Değerli Katılımcılar,

Genç Diş Hekimliği Derneği ailesi olarak bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz 1.Ulusal Diş Hekimliği Öğrenci Kongresi’ne başkanlık etmekten ve sizleri aramıza davet ediyor olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyorum.

Covid-19 Pandemisi sebebiyle bu yıl 5-7 Şubat 2021 tarihleri arasında dijital platformda gerçekleştireceğimiz kongremizde dopdolu bir program ile mesleki bilgilerinizi tazeleyip diş hekimliğinin en güncel konularını yakından takip etme fırsatını evlerinizde çaylarınızı içerken bulacaksınız.

Türkiye’nin alanında uzman 25 diş hekimini üç günlük bir bilimsel programda ağırlarken öğrenci sunumları, panel ve sempozyumlar ile diş hekimliğinin güncel teknik ve ipuçları hakkında bilgi sahibi olup sosyal oturumlar ile bilimselliğe kısa aralar vereceğiz.

Bu sene ne yazık ki fiziki olarak bir araya gelememiş olsak da, kongrenin gerçekleşeceği online platform sayesinde sizlere oturum salonlarından fuaye alanlarına kadar geniş bir yelpazede gerçek bir kongre atmosferi yaşatmayı hedefledik.

Kongrenin tüm katılımcıları üç ay süre ile dijital oturumları tekrar izleyebilecek olup bu uygulamanın pandemi günlerde mesleki eğitim ve bilgi paylaşımına katkısı olacağı inancındayız.

Hem diş hekimleri hem de diş hekimliği öğrencilerinin destek ve katılımları ile gerçekleşecek olan Türkiye’nin en büyük dijital öğrenci kongresinde sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız. Kongrede bir arada olabilmek dileğiyle.

Alper Topaloğlu

Kongre Başkanı

Araç çubuğuna atla