Kardiyovasküler Akademi Kongresi 2023

Tarih: 20 Eyl 2023 -24 Eyl 2023
Lokasyon: Elexus Hotel - Girne, KKTC
Şehir: Girne, KKTC


Değerli Meslektaşlarımız,
Kardiyovasküler Akademi Derneği Ulusal Kongresi,  20-24 Eylül 2023 tarihleri arasında, Elexus Hotel KKTC’de gerçekleşecektir.

“Önce siz, öncü biz” ilkesi ile kongremizde her zaman olduğu gibi kardiyolojinin gelecek yıldızları olan siz genç kardiyoloji hekimlerini, her anlamda genç kalmayı bilmiş, alanında öncü olan deneyimli öğretim üyeleri ile buluşturuyoruz. Bilimsel verilerin ışığında, farklı görüşlerin özgürce tartışıldığı oturumlarımızda, kardiyoloji alanındaki en son gelişmelerle birlikte, günlük hayatta siz değerli meslektaşlarımızın en çok karşılaştığı ve zorlandığı sorunlara da çözümler bulacağız. Günlük programımızda güncel kılavuz önerileri ve randomize klinik araştırma sonuçları, pratik hayatımızda karşılaşılan durumların yönetimi ve bu durumların olgu bazlı değerlendirmesi yer alacaktır. ‘Salon konuşsun’ oturumları ile genç kardiyologlar, örnek vakalar ışığında kardiyolojideki gri alanları hep birlikte tartışacak ve pratik hayatlarındaki deneyim- lerini diğer meslektaşları ile paylaşma fırsatı bulacaklardır.

Bilimsel ve yaratıcı düşüncenin ön planda olduğu, fikirlerin özgürce tartışılacağı kongremize Kardiyovasküler Akademi Derneği’ nin yaşam biçimine uygun olacak şekilde rahat ve özgür giyim tarzı ile katılabilir ve sunum yapabilirsiniz. Önceki yıllarda olduğu gibi özenle hazırlanmış bilimsel ve sosyal programlarımızla Kardiyovasküler Akademi Ailesi olarak sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla

Başkan
Ömer Kozan

Kongre Başkanı
Nihan Turhan Çağlar

Genel Sekreter
Berkay Ekici

Bilim Kurulu Başkanları
Aylin Yıldırır
Özgür Kırbaş
Şeyda Günay
Veysel Özgür Barış

Araç çubuğuna atla