Manyetik Rezonans Derneği 24. Yıllık Uluslararası Katılımlı Bilimsel Toplantı

Tarih:

25 Nis 2019 - 27 Nis 2019

Lokasyon:

Sheraton Otel, - Ankara

Şehir:

Ankara

Web Sitesi:

tmrd2019.com


Sayın Meslektaşlarımız, Türk Manyetik Rezonans Derneğinin 24. Yıllık Bilimsel Toplantısı 25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında Ankara Sheraton Otel’de yapılacaktır.

Geçen yıl başlattığımız ve büyük ilgi gören “uluslararası katılım” formatı 24.Yıllık Bilimsel Toplantımızda da yer alacaktır.

Bilimsel toplantımızda, bu yıl ilk defa “Temel MR Kursu” düzenlenecektir. Bu kurs için erken başvuru dikkate alınacaktır. Bu nedenle, katılımcıların kayıt başvurularında temel kursla ilgili bölümü işaretlemeleri gerekmektedir. Ayrıca bu toplantıda yine bir ilk olarak Hibrit Görüntüleme ( Pet/BT, Pet/MR) konuları Nükleer Tıp ve Radyoloji uzmanları tarafından birlikte anlatılacaktır.

Bu toplantıda, yurt dışından Başak Erguvan Doğan, Fatih Akışık, Korgun Koral, Ali Guermazi, Elçin Zan ve İzlem Budak, engin deneyimlerini interaktif sunumlarla bizlerle paylaşacaklardır.

En iyi bilimsel programı hazırlamak için büyük bir özen ve gayret gösterdik. 24. Uluslararası Bilimsel Toplantımızda buluşmak, bilgilerimizi paylaşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

 

Prof. Dr. M. İlhan Erden
TMRD Başkanı

Araç çubuğuna atla