OHSAD Kurultayı ve Medikal Fuarı 2018

Tarih:

19 Nis 2018 - 23 Nis 2018

Lokasyon:

SUENO DELUXE HOTEL, BELEK - ANTALYA-TÜRKİYE

Şehir:

ANTALYA-TÜRKİYE

Web Sitesi:

ohsadkurultayi.org


Türkiye’nin en büyük özel sektör sağlık buluşması niteliğinde olan etkinlik, 500’ün üzerinde hastane üst düzey yöneticisi ve satın alma direktörlerini sektörle buluşturmaktadır.

TÜRKİYE SAĞLIK SEKTÖRÜ “SAĞLIKTA ORTAK GELECEK” İÇİN ANTALYA’DA BULUŞUYOR!
Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından düzenlenen ‘Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları’nın dokuzuncusu 18-21 Nisan 2018 tarihlerinde yine Antalya’da düzenleniyor.
Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, SGK, Maliye Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Özel Hastaneler, Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri, Sağlık Kuruluşları ve Sigorta Şirketleri, sağlık sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirmek, kaliteli ve sürdürülebilir bir sağlık sistemi için bir araya geliyor.

SAĞLIKTA ORTAK ÇÖZÜM TOPLANTILARI GELENEKSEL HALE GELDİ
Sağlık sektöründeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek için düzenlenen toplantının ana amacı; sektörün sorunlarına, sektörün tüm paydaşlarının bir araya geleceği toplantılarla birlikte ortak çözüm alternatifleri oluşturmak ve daha önemlisi ülkemizin kaliteli ve sürdürülebilir bir sağlık sistemine kavuşmasının önünü açmak.

ÖZEL VE KAMU ZİRVESİ BİR ARADA 
Daha önce 8 defa sağlık sistemine yön veren kamu ve özel sektörün zirve isimlerini bir araya getiren OHSAD Kurultaylarına ilgi ve katılım her geçen yıl daha da artıyor.
Dokuzuncusunu; 18-21 Nisan 2018 tarihinde Sueno Deluxe Belek/ Antalya’da gerçekleştireceğimiz toplantıda, tüm özel ve kamu sağlık yöneticilerinin yanı sıra sektöre ürün ve hizmet sunan firmalarımızı da aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

DÜZENLEME KURULU ADINA
Op. Dr. Reşat BAHAT
OHSAD Genel Başkanı

Araç çubuğuna atla