Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği 14. Kongresi, Kasım 2018, İstanbul

Tarih:

08 Kas 2018 - 11 Kas 2018

Lokasyon:

 İ.T.Ü. Vakfı Maçka Sosyal Tesisleri - İstanbul

Şehir:

İstanbul

Web Sitesi:

www.sscd2018.org


Değerli Meslekdaşlarım, Asistan ve Öğrenci Arkadaşlarım, Firma Temsilcileri ve Saygıdeğer Misafirlerimiz;

Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği 14. Bilimsel Kongresini bu yıl İ.T.Ü. Vakfı Maçka Sosyal Tesisleri, Şişli-İstanbul’da düzenlemekteyiz. Amacımız, içinde bulunduğumuz bu zor günlerde ve zor çalışma şartlarımız arasında bir soluk almak, birbirimizi hem sosyal hem bilimsel olarak tanıyarak camiamızı kaynaştırmaktır.

Her kongremizde olduğu gibi 14. Bilimsel Kongremizin de bilimsel ve eğitim seviyesinin yüksek, sosyal yönünün zengin olmasını amaçladık. Bilindiği üzere yıllardır derneğimizin kongre tarzı, tek büyük bir salonda maksimum katılımcı ile tartışma ortamının oluşturulması şeklinde tasarlanmıştı. Katılımcıların memnuniyet geri bildirimleri doğrultusunda bu yıl da aynı geleneği sürdüreceğiz.

Kongre konularını güncel tartışmalı alanlar yanı sıra her alt branşın ilginç konularından seçerek oluşturmaya gayret ettik. Bu kongremizde ayrıca beraber çalıştığımız diğer branşlardan (anezteziyoloji, yoğun bakım ve kök hücre çalışmaları) değerli hekim arkadaşlarımız güncel konuları bizlere aktararak tartışacaklar. Mesleğe yeni atılan meslekdaşlarımızın sunum tecrübelerini arttırmak amacıyla sabah seminerlerini tecrübeli hocalarımızın himayesinde genel nöroşirürji konularından seçmeye çalıştık.

Kongre Tarihi ve Yeri

Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği 14. Kongresi, 8-11 Kasım 2018’de İ.T.Ü. Vakfı Maçka Sosyal Tesisleri, Şişli-İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili

Kongrenin resmi dili Türkçe’dir.

Kayıt ve Danışma Masaları

Kayıt ve Danışma hizmetleri İ.T.Ü. Vakfı Maçka Sosyal Tesislerinde  8 Kasım 2018 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 8 – 11 Kasım 2018 tarihleri arasında 07:00 – 22:00 saatleri arasında açık kalacaktır.

Yaka Kartı

Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Güvenlik sebebi ile yaka kartlarının kongre boyunca takılması önemle rica olunur.

Katılım Sertifikası

Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 11 Kasım 2018 tarihinde saat 12:00 itibariyle kongre merkezinde bulunan kiosklardan yaka kartlarının arkalarında yer alan barkodları okutarak alabileceklerdir.

Davet Mektubu / İzin Yazısı

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Transferler

Uçuş saatlerini Serenas Turizm’e önceden bildirmiş tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 8 – 11 Kasım 2018 tarihleri için çift yönlü olarak ücret karşılığı yapılacaktır.

İptaller

Tüm kayıt ve konaklama iptallerinin Serenas Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. İptaller 7 Eylül 2018tarihinden sonra yapılacak kayıt ve konaklama iptallerinde iade yapılmayacaktır. Bu tarihten önce yapılan başvurular dikkate alınacak olup tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

 

Meslekdaşlarımızın kongremize bildiri göndererek zenginleştirmelerini ve katkıda bulunmalarını rica ediyorum. Özellikle eğitim veren kliniklerimizin asistan ve uzman arkadaşlarımızın katılımı konusunda yol gösterici olmalarını da rica ederim.

 

Bize kongremizde sosyal yönden destek veren misafirlerimize, düzenlememizde katkı veren firmalara, kongre firmamıza, ricamızı kırmayarak görev alan hocalarımız ve meslekdaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.

 

Araç çubuğuna atla